Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Gilera...

Mi a véleményetek a Gilera DNA50-ről?

Figyelt kérdés
Megbízható?Drágák hozzá az alkatrészek?
2010. júl. 10. 16:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Rieju, Motorro, Keeway, Kymco SOHA!

Csak ismert, jó nevű márkákat szabad venni:

Yamaha, Simson, Honda, Suzuki.

Ezekhez olcsó az alkatrész, és nem sűrűn kell venni hozzájuk.


Egyébként én a helyedben Yamaha DT80-at vennék.

6 sebesség, vízhűtés, 15 lóerő, kb 100 a vége, de mindenhol elmegy és nagyon tartós motor.

150-200 egy makulátlan darab

2010. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Kymco Super9 van a haveromnak és NAGYON MEGY,jó nagy és szerintem minőségi is.Yamaha TZR50-et fogok venni ha minden igaz.
2010. júl. 10. 21:56
 13/22 anonim ***** válasza:

az első 1-2 vagyok. szerintem a Kymco nem olyan rossz. nem panaszkodnak rá, csak aki nem ismeri. a Motorro-t nemismerem. Keewayról viszont van tapasztalatom. nekem ez van: Keeway TX 50 SM

jól néz ki, viszonylag erős, csak a minősége nem jó. ha nem baj, akkor nemfogom elkezdeni sorolni a hibáit, mert A4es lap nem lenne elég rá. egyszóval Keewayt ne. a Rieju nem rossz, akármennyire kínainak hangzik, spanyol. kiejtése"riéhu". de szerintem inkább a Yamaha DT 50 vagy 80. erősebb, mint a Kymco, élvezhetőbb, és megtanulsz váltani :) bár a te döntésed.

2010. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
a TZR is jo =)
2010. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a rieju spanyol,de néhányan meg azt mondják,hogy az még rosszabb,mint a kínai.Váltani megtanultam jawa robby-n,könnyű vele,de az egy átok olyan lassú.

Hyousungról mi a véleményetek?Mert valaki írta,hogy eladja nagyon olcsón ,mert kell neki a pénz,meg egy vonroad.

2010. júl. 11. 09:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Jawa Robbit ismerem. tényleg nem valami gyorsulási bajnok :D Hyosung a Suzukit koppintja. Dél-koreai. nem sokan panaszkodnak rá, bár én azzal nem vagyok kibékülve, hogy a GT 125 R 180 kilós. az ezres sportmotorok ilyen súlyúak. ez se rossz de véleményem szerint amikbe megbízhatsz, az a Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, esetleg KTM. és BMW :)
2010. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

19:38 vagyok


Riejut soha!

Ismerősömnek volt, tényleg szarabb mint a kínai.

Menet közben leesik az index olyan rideg anyagból van.

Egy éjszaka leszívja a vadiúj akksit, pedig minden le volt kapcsolva, és ha le van merülve az akksi még csak berúgni se lehet!

Szar az egész

2010. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát igen,igazából egy simson s51 endurorá vágyok,de arra meg nem elég a moped jogsi,mivel tervezett sebessége meghaladja a 45km/h-t.
2010. júl. 11. 14:24
 19/22 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne elég rá a mopedjogsi!

Láttál már te valaha rendszámos S51-est? :)

Egyébként minden Simson gyárilag megadott végsebessége 60 km/h, de minden j állapotú széri gép is megfutja a 65-70-et.


Az enyémnek 75 a vége, 48-56 az utazósebesség és hajtástól függetlenül eszik éppenhogy 3 litert, de városban folyamatosan csőgázon lemegy a 4-4,5 liter.


Nagyon jó gépek!

2010. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De ahhoz 125cm3-es jogsi kell,perszehogy kell rá rendszám,mindenre kell csak a babettára nem.
2010. júl. 11. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!