Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kormányomnak nincs holtjáték...

A kormányomnak nincs holtjátéka. Be lehet állítattni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek inkább örülni kéne.
2019. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A fékbetétemen még túl vastag a kopóréteg. Be lehet állítani, hogy vékonyabb legyen? - Kb ilyen jellegű kérdés ez is.
2019. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nehéz egyenesbe tartani nagyobb sebességnél,mert egyből kanyarodik ahogy kicsit megmozdítom a kormányt.
2019. júl. 10. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Akkor talán egy futómű állítás kéne...meg egy ellenőrzés a komplett futóműre-kormányműre.
2019. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4. írja.
2019. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenesfutás nem a holtjáték függvénye. Pontosabban nem olyan értelemben, mint amit írsz. Finomabban kezeld a kormányt, csak megszokás kérdése. Én pl ezért nem kedvelem az olyan autókat, amikben nem sebességfüggő a szervó, hanem nagy sebességnél is "lötyögős". Mikor autót cseréltem az első hetekben nekem is furcsa volt a túl könnyű szervó, de aztán megszoktam, már fel se tűnik.
2019. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Na látjátok, ez a baj. Az autós újságírók mindenből sportkocsit akarnának csinálni, közvetlen kormányzással, ezért tesznek az autógyárak a családi autókba is sportos futóművet, túl közvetlen kormányt. De mint láthatjuk, az átlagembernek nem is erre van szüksége, sőt.
2019. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze akár milyen kormányzáshoz, le kell ellenőríztetni és be állíttatni a kormány és futóművet.
2019. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!