Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swiftnél normális ha...

Suzuki swiftnél normális ha kicsit benzinszaga van néha?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez milyen problémára utalhat, más panasza nincs. De ritkán azt veszem észre hogy valamiért elég erős benzinszaga van, mintha váltáskor jelentkezne ez, de nem biztos hogy összefügg ezzel, nem tudom hogy csak akkor szokott e. Aztán el is megy a szag egy pár másodperc alatt, de azért zavar. Vagy csak azért van ez mert öreg autó már?
2019. jún. 27. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2000-es évj Swiftem van. Soha nem volt még benzin szaga. Nézesd meg egy szerelővel sürgősen.
2019. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aztán körbe nézted már hogy honnan jön az a szag?

Motorháztető alól vagy a kocsi alól vagy bárhonnan is.

Nekem ha ilyen problémám lenne addig keresném amíg meg nam találom, mint sem kigyuladjon egyszer, mert akkor csúnya tüzet tud csinálni.

2019. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy nézzem körbe? Menet közben érzem egy pár másodpercig (nem minden utazás alkalmával csak néha) de mire leállok, kiszállok, szaglászok, addigra el is illan.
2019. jún. 27. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Motorháztetőt is felnyitottam már, alá is néztem de mondom amikor áll akkor felesleges szaglászni nem érzek semmit.
2019. jún. 27. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy a kipufogó gázt érzed


meg kell néznia kipufogót, lehet kirohadt valahol

2019. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Benzinszűrő mikor volt cserélve?
2019. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!