Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Keeway...

Mi a véleményetek a Keeway Knight 50 ccm motorról?

Figyelt kérdés
Legfőképp olyanok véleményére lennék kíváncsi akinek van ilyen motra. Külseje és hangja is nagyon tetszik, de motorikusan nem ismerem. Ebben kérnék segítséget.
2010. júl. 9. 15:59
1 2
 11/12 Csak egy motoros89 válasza:
Elmondanám hogy nekem is keewayem van és max 2-szer kellett szerelőhöz vinnem nem nagy problémákkal nincs annak semmi baja ha nem hajtják szarrá és rendesen mennek vele... rendes kis gép
2018. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem is hülyeségeket beszéltek volt 1 rossz találkozásotok egy motorral és egyből leírjátok képzeljétek el, nekem is keeway knight 50 em van és mióta megvettem nem volt baja... lassan 1 éves lesz. Ha nem hajtják butára meg nem fogatják1000-el akkor nagyon jó kis motor.
2018. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!