Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen nem tudtok olyan...

Pécsen nem tudtok olyan szerelőt javasolni, aki elég jól ért a Ladákhoz?

Figyelt kérdés
Manapság egyre kevesebben foglalkoznak ezzel a típussal. Ezért olyan szerelőt keresnék, aki jól dolgozik és tényleg kívülről-belülről ismeri a típust.
2010. júl. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel van a gond ,motor vagy karosszériás kellene ?
2010. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Motoron kisebb dolgok. A karburátoron lehetne állítani, mert hidegen nagyobb gázadásra hajlamos ledadogni.

Meg az önindító környékén lehet valami kontakt hiba, mert kb 20 indításból egyszer meg se akar mukkanni. Utána meg magától tökéletes megint.

Ezeken kívül műszakira kéne felkészíteni a kocsit.

2010. júl. 9. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
pécsett nem de pellérden igen . :) móra ferenc utca egy kis bolt mellett piros tégla kerítés. valamilyen Laci ... egy régi bmw áll előtte ált.ban. ő szerintem tud segíteni, és olcsón!
2010. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pécsen inkább rally versenyzőket keressél! Na ők jól ismerik a ladákat!Van egy komlón azt hiszem őt is Lacinak hívják,de meg nem mondom hogy milyen laci mert én sem tudom!Ma már csak az elszánt lada rallysok értenek hozzá meg egy két akaró emberke! Itthon én is meg tudom csinálni az aut , egyszóval mindent rajta igényesen ,de mégis inkább elviszem 15km-el arrébb egy mentőshöz aki megszállott ladás na amióta ő beállította a karbit egy szem gondja nem volt a kocsinak semmi én is megértem találni egy jó szerelőt az előző után! Van egy a szembe utcába nálunk de azt nem nagyon érdeklik a ladák nem is ért hozzá mindíg mikor oda vittem rá pár napra valami baja biztosan volt!
2010. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még kérdezősködök máshol is. Ha közelebb nem lesz, kinézek Pellérdre. Azt talán könnyebb lesz megtalálni, mint a komlóit és nekem közelebb is van.
2010. júl. 13. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit. ismerősöm autóját -skoda 120- is ő szerelte, és mondta új autókhoz nem ért, de a régi, 12 év alattiakhoz nagyon :)
2010. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!