Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Fverdes kérdése:

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy MEGBíZHATÓ, családi (és nőcis) autót. A feltételeim a következők:

- legyen megbízható

- baj esetén legyen alkatrész

- kényelmes (szeretnék bőr ülést)

- alacsony fogyasztás (előnyben a hybridek és a zöld rendszám)

- jó nagy csomagtér (amibe a babakocsit tenném és mint anyuka bevásároló cuccokat)

- ne tolóajtós legyen

- viszonylag újabb típus legyen + stílusos (vagyis előnyben a crossoverek stb)


Mivel sok kritériumot soroltam, így a rá szánt összeget is ideírom: 7 millió maximum.


Személyes tapasztalatokat szívesen várok :)

Előre is köszönöm!



2019. jún. 18. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen rengeteg pénzből elég széles a paletta. Én a Prius családot javaslom, esetleg a Prius Plust. Alkatrész mindenhez van. Kérdés, mennyiért? De ugye akinek hétmilliója van autóra, annak kell legyen pénze alkatrészre is..ami még sokáig nem lesz aktuális. A Toyoták hybrid hajtása fejlett, megbízható. Lehet, van CHR is olyan, ami Neked szimpatikus. Minden menő nő azzal jár :-) (meg egy-két identitás zavaros férfi :-))
2019. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha hybrid akkor Toyota.

Azon belul az ami leginkabb megfog.

Prius nagy tagas kenyelmes es alap az automata valto szoval varosban nagyon konnyu vele az elet

2019. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kia Sportage jutott eszembe bár 10 liter az átlag fogyasztása. De nagyon jó kocsi.
2019. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Toyotásokkal egyetértek! A hibridnek alacsony a fogyasztása (~4-5 liter városban), Toyota megbízhatóság, viszonylag nagy csomagtér, viszont a formája megosztó. Van akinek tetszik, van akinek nem, keress rá.
2019. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Toyota rav4, vagy chr
2019. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Toyota RAV4 HYBRID

Toyota C-HR HYBRID

Lexus UX

Lexus CT

Lexus NX

Lexus RX

Lexus RX L

Hyundai Kona Electric

Hyundai loniq

Kia Niro PHEV

Kia Niro

Mitsubishi Outlander PHEV

Volvo XC90

Volvo V90

Volvo XC60

Honda CR-V Hybrid

2019. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Az eddigi favoritom a Rav4. A chr nagyon kicsi nekem, a prius hátsója pedig csúnyácska.


Nem tudom, hogy lexus rx400h vagy a Volvo v60_2_4_d_d6_phev_awd_summum_geartronic típusról van-e tapasztalat.

2019. jún. 19. 22:29
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:
44%
Nem akarok kötekedni, és nem is annak szánom de miért van az, hogy 7 milliót szánsz a kocsira, de az egyik kritérium, hogy ne egyen sokat. Ezt soha nem értettem. Akkor vegyél 4 millióért és marad 3millió üzemanyagra, ami, ha +3 literes töbletfogyasztással számolva nagyon, nagyon sokáig elegendő lehet.+ marad alkatrészre meg szervízre is. Sokan így gondolkodnak, de bizos velem van a hiba. Crossover, azok aztán stílusosak :-)), jó én férfi vagyok nekem az autó az sedan meg coupe. (SUV, crossoverek... azok nem)
2019. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért a fogyasztás, mivel szeretném egy kicsit a környezetet is kímélni. :)
2019. aug. 15. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiába fogyasztasz keveset ha maga a károsanyag nagy lásd öreg dízelek
2019. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!