Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civicnél hogy lehet a...

Honda civicnél hogy lehet a gépháztetőt morcosítani?

Figyelt kérdés
Nem akarok szemöldököt venni hanem a motorháztetőt akarom morcosítani, hogy lehet? vagy lehet venni? egy 92-kes 1.6 esi honda 5 gen. tippeket válaszokat előre köszi :)
2010. júl. 8. 14:29
 1/9 anonim válasza:
Locsold le kromofággal, attól nagyon morcos lesz, szerintem napokig nem szól majd hozzád.
2010. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit akarsz rajta morcosítani??

Inkább próbáld meg szép állapotban tartani.

2010. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért??? attól gyorsabb lesz? kevesebbet fog fogyasztani? mégis minek akarsz te morcosítani rajta??


amúgy első válaszoló véleményét is adom, a kromofág nagyon jó erre a célra, különleges, patinás csillogása lesz tőle a kocsinak. elég pepecs munka egyenletesen rákenni, de megéri, hidd el.

2010. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nemértem mi bajotok van azzal hogy le akarja morcosítani, vidd el egy karosszéria lakatoshoz az majd szépen felhegeszt egy lemezt, de az egész motorháztetőt újra kell fényezned
2010. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszi  az előzőeknek meg azt mondom azért mert ezt akarom nem azért meg hogy kevesebbet fogyasszon vagy vmi hanem mert így akarom. Karbantartásilag jó állapotban van legutóbb 78%-kot ért el állapot felmérésen és van benne 200 ezer km- ter ;) szóval lelehet állni a baszogatásokal mert a kocsi mindent megkap ami kell neki olajtól kezdve minden ;) csak már tuingolni szeretném már vettem spoilert küszöböt mindent és a motorháztetőt akarom megcsinálni …. És tanácsokat kértem nem kromofág szakértőket köszi ;)
2010. júl. 8. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért? Ettől nem menőbb lesz, hanem szánalmasabb.
2010. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem rossz az ötlet, bár én nem csinálnám. Maradjon inkább csak eredeti. De egy VTi-nek jobban örülnél nem?
2010. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal értékesebb ha megpróbálod gyári állapotban megőrizni. Nehogy ide kerülj:

[link]

2010. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz vele farkasszemet és közben vicsorogj!Előbb-utóbb eléred hogy morcos legyen!
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!