Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelen a H betűs rendszám?

Mit jelen a H betűs rendszám?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 08:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is feltettem ugyan ezt a kérdést. 9:21

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__990..

Ha nem tévedek ugyan az a kérdező vagy mint ott. Ott írtak egy választ, de szerintem nem feltétlenül van úgy.

Pl nekem volt egy utánfutóm, amit évekig nem használtam. Ezért hogy ne kelljen rá adót meg biztosítást fizetni ideiglenesen kivonattam a forgalomból. Aztán eladtam, de előtte visszahelyeztettem. Akkor is új rendszámot adtak rá. Pedig se nem külföldről hoztam, se nem volt lopott, se nem volt rommá törve. Szóval szerintem semmi különös jelentősége nincs, hogy H-val kezdődik a rendszám.

2010. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Esetleg a tulajnál kérdezz rá!

Egyébként szerintem kár ennyit aggodalmaskodni ezzel az autóval. Megnézed, kipróbálod, ha jó, meg kell venni. 200eFt, nem sokat kockáztatsz. Ha mégis valami gáz lenne vele féláron eladod alkatrésznek. Na bumm, elbuksz egy százast. Több is veszett már Mohácsnál.

Milló fölötti tételnél már megérteném, hogy ennyire körül akarod járni a témát. Akkora összegnél már én is alaposabban megnézetném egy független állapotfelmérésen.

2010. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én voltam aki ezt írtam:

"Vagy külföldi behozott, vagy rommátört, vagy lopott."

De való igaz, hogy lehet, hogy kivonták ideiglenesen a forgalomból, csak autókat általában pénz hiánya miatt ennyi idősen nem szoktak kivonni, legfeljebb ha veterán, és amíg felújítják.

A H betűs rendszám nagyjából 2000-2001-et jelent, nekem HUF-852 rendszámú Astrám volt 2001-es.

2010. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mért, a felújítás évekig tart?
2010. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Veteránautóknál gyakran igen!
2010. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!