Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a megszakító...

Mi a véleményetek a megszakítós gyújtásról? (simson)

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:31
 1/6 anonim válasza:
az h jko ha van nálad legalább egy megszakító kalapács ajánlom nem a kis motoros boltokban lévőt hanem a trabantokhoz kapható bakelites kalapácsokat a hézagra odafigyelsz nem lesz velük baj! (mondjuk nem tudom simsonba jo-e a trabbanté de mzbe tuti!6V)
2010. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha.De alapból mik róla a vélemények.

Jó--rossz

Olcsó--drága

Könnyen javítható--napokig kell vele tökölni-->stb.

2010. júl. 7. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt alapban gyárilag a Ladánkban. Néha azért előfordult hogy besült a megszakító. Azóta ki lett cserélve optikai szaggatóra és nincs ilyen gond.
2010. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbb mint a tirisztoros, alkatrész is olcsóbb hozzá és megbízható. Nekem megszakítós volt és nem volt vele gond.
2010. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végülis nincs vele gond, 2 hetente max meg kell ejteni egy filcolajzást, hogy tovább bírja a mexa, ne kopjon annyira.

De ha tuningon gondolkodsz, akkor nem ajánlom, mert nem igazán bírja a fordulatot, bár nekem eddig derekasan helytáll.

2010. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bírja, egyszer adta meg magát, de nemis biztos hogy az volt ,mert nem pörgött fel a motor, pedig tövig húztam a gázt. Kb. Egy éve bennt van és még fasza:)
2010. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!