Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokat állt sportmotor kuplungj...

Sokat állt sportmotor kuplungja nem emel ki. Te mit csináltál vele?

Figyelt kérdés

Ki kell takarítani. Szervízbe mennyiért csinálhatják kb.?

Ha így használom nem recseg. De a fogaskerekeknek annyi lesz, ugye? Tapasztalatlanok kíméljenek!


2010. júl. 7. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:

a kuplunglamella sokat verődik a kosárba, és ha nagyon be van már "verődve" akkor hajlamos ilyenre.

de az is lehet hogy csak állítani kéne egy kicsit a kuplung holtjátékán.

a fogaskerekeknek nem lesz annyi, csak a kuplungod éghet le.

2010. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerűen állítani rajta, hogy jobban kiemeljen?
2010. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na én is pont ezt írtam, csak 3 perccel megelőztek.
2010. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahha. értem . Előző tulaj azt mondta , hogy azért van mert sokat állt. Kitakarítatta + olajcsere és jó is volt. Gilera kz 125. Valakinek ilyen motor???tapasztalatok?
2010. júl. 7. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem simomnál volt ez. Össze voltak ragadva a lamellák.
2010. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mit tettél vele? És mitől lehetett? én olajra gondolok..
2010. júl. 7. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak összeragadt, a sok állás miatt, és mert a tányérrugó folyamatosan nyomja össze.

Szerintem megoldható egy szétszedéssel-összerakással, de egy új szett lenne a legjobb.

2010. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az autómon volt ugyanez, Vettem egy Triumph TR7-est (33 éves) És 1987 óta állt az autó egy pincében. Ha elég ügyes vagy, te magad is meg tudod csinálni. Kuplung vagy fékfolyadék a tartályba, és közben folyamatosan nyomkodni, jelen esetben húzkodni kell a kart. Miután jónak tűnt, elmentem autózni,de útközben megint beragadt. Így 3-asban végigmentem a városban, és szépen lassan folyamatosan menet közben magától megjavult. Remélem, hogy sikerülni fog!
2010. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahha én is valami ilyesmire gondoltam + sz*r olaj(régi) . köszönöm válaszaitok. Majd írok még a héten , hogy mire jutottunk:P
2010. júl. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!