Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos 1.5Mozorféknél...

László1969 kérdése:

Daewoo Lanos 1.5Mozorféknél vissza durog. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
EGR szelep csere.Komplett kipufogó rendszer csere leömlő nélkül.motordiagnoztika nem mutat semmit.
2010. júl. 6. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
az elégetlen üzemanyag robban be a nagy hőmérséklet hatása.
2010. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ajánlom,hogy nézz be ebbe a nagyszerű közösségbe, itt nagyon szívesen segítenek! és ha belépsz akkor majd hivatkozhatsz rám: Jan93 a felhasználónevem!

[link]

Remélem megoldódik a problémád!

2010. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha nekem is kicsit durrog, de én nem tulajdonítok ennek túlzott jelentőséget. Az el nem égett benzin robban be a kipufogóban.
2010. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én kimondottan szeretem :):D
2010. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha a kipufogóba durrog, akkor az természetes, de ha a légszűrőházba, akkor van gond.
2010. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is a légszűrőbe durrog de pontosabban tudja valaki ghogy ez miért is lehet? vagy a kérdés feltevőjének sikerült valami megoldást találni hogy mi lehet a baj?
2015. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!