Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy vegyem ki az antennát?...

Hogy vegyem ki az antennát? Opel astra f

Figyelt kérdés
Nem jön ki sehogysem, ha húzom felfelé akkor a gumi ami tartja már jönne ki kicsit amugy is mozog majd ragasztani kell karosszériához. Ha tekerem akkor sem akar kijönni márpedig valahogy biztos kilehet venni
2010. júl. 5. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
figyelj az alját olyan nagyon ne akard kiszedni, mert be fog ázni a kocsi, ott egy szép ksi lyuk van !!!!!! annak résmentesen zárnia kéne a tetőhöz !!
2010. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem a tetején van hanem bal hátul:)
2010. júl. 5. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
már annyiszor kérdezted, h holnap már megnézem neked :D
2010. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D KÖSZI , irj mindenképp mi lett
2010. júl. 5. 21:07
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát ma bementem autósboltba, ott tudtak is volna adni 1500forintért rendes Opel antennát. Hát azon is volt valami gumi a végén, meg mintha vezetékek is lettek volna ott:D

Megvan azóta hogy hogyan kell?

2010. júl. 6. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Épp most néztem meg. Csomagtartóba ha leveszed azt a műanyagot, ami a jobb oldalon van, ott lesz egy csavar ami fogja az antennát(nem ahol kijön a kaszniból, hanem kb 20-30centivel lejjebb), azt kiveszed, utánn már csak mozgatni kell és ki is jön. Ja meg a vezetéket ami megy a rádióhoz, de az úgyis adja magát h jön le.
2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sorry nem a jobb oldali műanyagot, hanem a balt
2010. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

és az a vezeték ami megy a rádióhoz az hol helyezkedik el? Kasznin belül? hogy juttatom el az újat oda? bocsi ha értetlen vagyok

Meg is nézem mindjárt hogy csomagtartó bal oldalában mit találok

2010. júl. 6. 16:23
 9/13 anonim ***** válasza:
A régit szerintem a küszöb műanyag borítása alatt találod meg belülről. De ha az antennától elindulsz a rádió fele, úgyis meglesz.
2010. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nehéz feladat, én nem csinálnám a helyedben, igaz más autóval, de próbáltam én m,ár kábelt cserélni, de ezeket gyárilag úgy befűzik h tulképpen képtelenség, figyeld meg vag yelszakad vagy veszorul, nem fog az sikerülni olyan könnyen
2010. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!