Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzuki...

Mi a véleményetek a Suzuki WagonR típusú autókról? Érdemes 2001-es évjáratút megvenni? Ismerősöm szerint rettenetesen rohad.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Oda kell menni, és meg kell nézni.

"Ismerősöm szerint rettenetesen rohad" és hasonló általánositásokkal nem leszel kisegítve (azzal sem, ha másik ismerősöd szerint meg nem igaz, hogy rohad).

Tizen éves autó lehet vállalható állapotban, de lestrapálva is, attól függpen, hogy mennyire törődtek vele.

Alap kérdés inkább az, hogy miért Wagon R, és mennyit szánsz rá?

2019. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

400.000 Ft-ot szánnék rá.

A WagonR-t nagyon dícsérik, meg tetszik is.

De gondolkoztam a Puegot 206-on is.

2019. ápr. 16. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Tetszik? Hát, ízlések és pofonok. Magas, borulékony, veszélyes, nincs csomagtartója és igénytelen jó és rossz értelemben is.
2019. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3#

A Wagon R valóban magas. Magas a bódé, ami a fogyasztáson is megmutatkozik, de magas az üléspozíció is, ami viszont egy derékfájós embernél megfizethetetlen, hogy bele kell ülni, és nem leülni...

A borulékonyság is relatív. mert azért nem szoktak borulni, tény, hogy az éles kanyarokat kisebb sebességgel veszik, mint egy laposabb építésű autó, alapvetően ez egy városi kis autónak lett tervezve.

A kis méretű autóknak meg alapból nem lehet hatalmas a csomagtartója, hacsak nem hajtod le a hátsó üléseket... az üléseket lehajtva viszont a Wagon R-ben a kategóriáján belül hatalmas a csomagtér.

A jó és rossz értelemben mondott igénytelenség igaz rá - ezért kell azt tisztázni a vásárlás előtt, hogy milyenek igények, ez tényleg egy olyan autó, ami megosztja az embereket, de az ellenzői is általában a kinézetet, komfort érzést, presztízst kifogásolják, nem a megbízhatóságát.

2019. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Az elődje az 1-es wagon az év autója is volt Japánban. Ott nagyon szeretik ezt a formát. Nekem volt több is, igaz mind már az újabb vvt motoros volt. Én szeretem, tetszik a forma is, egyetlen hátránya van, hogy az autópálya használatot nem szereti a magas építése miatt. Viszont városban és még ország úton is jól érzi magát.Én rózsdával nem találkoztam,bár nekem 2003 utáni volt a suzim. Olcsón megkapni hozzá szinte mindent és az autós boltban nem pislogtak nagyot ha alkatrész kellett hozzá, mint pl. a Nissanomnál.
2019. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vennék, 2 napig furikáztam egyel Budapesten, a belemet is kirázta, inkább járnék gyalog ha olyannal kellene járnom
2019. ápr. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is voltak olcsó kocsiim, de ilyen kényelmetlen egy sem volt, persze jó az,ha az embert nem érdekli a kényelem.
2019. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A WagonR-t nagyon dícsérik, meg tetszik is."


Minden Suzukit dícsérnek, mert megbízható olcsó autók.

De ezeknek is lehet rossz gazdája, szóval ennyi idősen nem biztos, hogy jó vásárt csinálsz vele...


(Nekünk van egy eladó Baleno kombink 250-ért 1 év műszakival, ha érdekel. '98-as évjárat)

2019. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!