Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert rezonalt az autom...

Miert rezonalt az autom fékezéskor?

Figyelt kérdés

Menet kozbe nagyobb temporol valo fekezeskor rezonalt az autom, kormanyt fogva is erezni lehetett. Ugy gondoltam tarcsa csere lesz..

Hazafele esoben jottem, semmi problemat nem tapasztaltam .

Előfordulhat hogy a tarcsa koze ment valami kosz amit a víz kimosott?


2019. ápr. 14. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet több oka is, de fékezéskor többnyire a vetemedett tárcsa szokott a ludas lenni.
2019. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én levenném a kereket és kikell takarítani minden részét fém tisztára a féknek, lehet hogy jó lesz.
2019. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet fékbetét tárcsa vagy akár lengéscsillapító is. Vidd el szerelőhöz ahol megmérik a féket, és a lengéscsillapítókat. Olyan nincs, hogy az eső kimos valamit a tárcsa és a betét közül. Max csak annyi történhetett, hogy nem melegedett fel a tárcsád az esős idő miatt, és nem lobbant be. Mindenképpen szerelő, mert a fék az nem játék.
2019. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Gratulálok.

Sikerült működésbe hoznod az ABS-t.

2019. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 gratulálok te semmit nem tudsz az autókról. Az abs csak a fék pedált lökdösi, nem rázza szét az autót.
2019. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.
2019. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt lehurrognátok,tudnotok kéne miről is pfáztok.

Kérdező nyílván laikus,nem lehet olyan gciokos mint ti,kedves igentapasztalt fórumhuszárok...

Mégis mi a fsztól rezonálhat hirtelen a fék,agyas barátaim??

Persze cseréljen gátlókat rögtön hogyne...😀

2019. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szetszedetem szerelovel a fekeket. Biztos hogy a lengéscsillapítómnak semmi koze ehhez, az Abs-es valaszon meg jot nevettem... en is gratulálok hozza!
2019. ápr. 15. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:

54%- os versenyző megpróbálhatná értelmezni a kérdést, mielőtt hülyeségeket hajt!

Senki nm beszélt a fék rezgéséről.

2019. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,legalább privátban valld be,mennyire hülyevagy..

400 hasonló kérdés volt már

De te csak kapasd szét alátétre nyugodtan abból végülis bajod nem származhat😃😃😃😃😃😃😃

2019. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!