Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómata váltos aútót szeretné...

Autómata váltos aútót szeretnék vásárolni kis fogyasztásut, amelynek javitatása ha elromlik nem drága, szeretném a véleményteket kérdni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Most erre mit írjunk?? Szinte mindegyik márkának van autómata váltós autója, legalább azt írd le hogy melyik márkák tetszenek.
2019. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha megírnád a keretedet. Mert kis fogyasztású automata, ami ha elromlik nem kerül egy vagyonba, ez így együtt csak a nagyon modern és még garanciális hajtásláncoknál fordulhat elő. Bármilyen automata ha lefekszik és már nem garanciális, csak drágán javítható. És a régi automatáknak a fogyasztása is magasabb. Szóval van pénzed egy fiatal és még pár évig garanciális, újszerű autóra?
2019. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy kevés fogyasztású és ha elromlik nem drága, egy ezres Swift automatával a legmegbizhatobb, de az megeszik 9 litert, cserébe nem romlik el, viszont egy VAG - konszern tdi tiptronic meg 5 liter körül fogyaszt, városba 7 és a tiprtronic meg drága. Akkor gondolkodni lehet CVT váltósba mondjuk Honda Jazz, de egy indítókuplung bele 200 körül van, ami azért sok...


Én Swiftet vennék, de az én vagyok...

2019. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A4 B5 afn tdi, 4 sebességes régi automata.
2019. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!