Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fel lehet tuningolni úgy egy...

Fel lehet tuningolni úgy egy 50cc-s motort, hogy ne legyen annyira "robogóhangja"?

Figyelt kérdés
Egy sportosabb kinézetű, már-már nagymotorokat idéző motorra gondoltam, pl egy Aprilis RS 50-re. Meg lehet azt oldani, hogy a kipufogóját úgy tuningolni, alakítani, hogy egész jó hangja legyen?
2010. júl. 4. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel 2 ütemű motor, sose lesz olyan hangja, mint az általad kívánt "nagyoknak", hiszen azok 4 üteműek.

persze lehet változtatni a hangját különböző kipufogókkal, de attól még hallod majd, hogy ez egy 50es 2T.

2010. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Lehet szerezni olyan kipufogót, de azzal se lesz az igazi.

Leovinche ZX-et ajánlom, az ára se olyan nagy meg a jobb 50es hengerek elbírják.

Másik lehetőség meg az, hogy szét barmolod a hangtompítódobot.

üdv

2010. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Annyira nem értek hozzá, csak a hangja nagyon visszataszít, azért nem vettem még ilyen kis mocit. A nagy jogsin gondolkodom, de nehéz rávenni magam, mert félek, hogy hosszú idő alatt lesz csak meg.

Köszi mindenki!

2010. júl. 4. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

ha van már B kat. jogsid, és tudod a kreszt, sztem 1 hónap alatt meg lehet csinálni.

szóval, ha anyagilag megteheted, mindenképp csináld meg.

jobban járnál, ha vennél egy 4T motort, és azok általában jobb állapotban vannak, hisz köztudott, hogy az RS50 et mindenki addig hajtja amíg bírja, aztán eladja.

2010. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!