Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Ibiza 1.8T vélemény,...

Seat Ibiza 1.8T vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Volt/van valakinek közületek 1.8t seat ibizaja? 2000-2002-es évjárat körül/között. Milyenek a tapasztalatok vele? Kis járkálós, munkába járós haladós városit keresek. Fogyasztása, alkatrészek ára, karbantartás? Škoda Octaviája van egy ismerősnek ilyen 1.8T-vel és a fogyasztásra panaszkodott, hogy 9-10 alá nem igen ment neki. Viszont ennek jóval kisebb a kasznija a Seatnak. Bármilyen élménybeszámolót, tapasztalatot nagyon szívesen és örömmel fogadok. Köszönöm! Üdv!
2019. márc. 27. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén én csak 1.2-es Ibizával mentem, de már az is vállalható volt. Az 1.8 turbómotorral szerintem kész vadállat ez az autó, amúgy is elég jó a futóműve is hozzá. Nekem Bora volt 1.8 turbómotorral, az 10 liter alatt csak nagyon hosszú úton evett, de ez a kisautó lehet elvan 1-2 literrel kevesebbel is.
2019. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ebben a fogyasztásban reménykedem, hogy egy 7-8 literrel el lehet közlekedni, meg persze a szervizelés. Köszönöm szépen a választ!

Ha esetleg valakinek volna ötlete hasonló árban (550-750ezer ft között/körül) valami városi fürge kis benzinesre, persze minél alacsonyabb fogyasztással, azt is szívesen meghallgatom. Dízel kilőve.

2019. márc. 27. 21:17
 3/6 Dörmögő ***** válasza:

Minél kissebb fogyasztással, de 1.8 turbóval szemezgetsz. Döntsd el hogy mit szeretnél, mert ezzel a motorral hiába kissebb a szekrény nem fog keveset enni. Vagy veszel egy ilyen motoros autót, élvezed a sportosságot, lenyeled hogy sokat eszik, vagy veszel egyet kissebb motorral, ami megy úgy, de literekkel kevesebbet fogyaszt.

Ne az itteni válaszolóktól várd azt a választ hogy persze kicsi a kasztni, az 1.8 t nem.fog benne zabálni.

2019. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dörmögő ***** válasza:
*"nem megy úgy"
2019. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:

A fogyasztáshoz :spritmonitor.de

Amugy tebyleg több mint vicces hogy kis fogyasztasu varosi szaladgalost keresel es akkor az első gondolat az 1.8T........

2019. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem ilyen ibizám van. 1.8T blokk plusz van rajta egy lazább program. Számomra hatalmas élmény, imádom. A fogyasztása nálam 9-10 liter városban, ha rugdosom akkor természetesen megy feljebb. Nem egy takarékos autó, de az élménynek ára van.

Ha van esetleg más konkrét ami érdekelne, nyugodtan írj privátot, szívesen válaszolok.

2019. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!