Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SÜRGŐS! Hol lehet állítani...

SÜRGŐS! Hol lehet állítani rajta? (többi lent)

Figyelt kérdés
Bajaj Spirit típusú kétütemű, 50 ccm-es motoromnak alacsony az alapjárata, sokszor lefullad ha elengedem a gázt menet közben, és leesik alapjáratra a fordulatszám, nem tudja valaki, hogy hol van az alapjárati csavar rajta, és hogy kb mennyit kell forgatni rajta milyen irányba, hogy 7-8 robbantás/mp-et elérje az alapjárat? most kb 4-5 robbantás/mp-en van... Köszi előre is!
2010. júl. 3. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Így vetted a motort vagy csak úgy "elállítódott".

Ha utóbbi akkor hiába csavargatod, ott más probléma lesz mert magától nem állítódik el a karbi.

Az alapjárati csavar egyértelműen a karbin van.

2010. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
buta- buta robogós :)
2010. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

keresd meg a karburátort, abból vagy kiáll majd egy nagyobb csavar, vagy lesz neki egy furat amiben van, elég egyértelmű lesz, hogy melyik az, a többi nem állításra, hanem rögzítésre szolgál.

indítsd be a motort, és kezdd el tekergetni először egyik irányba, és hallgasd mi történik. nyilván ha emelkedik, tekerd egészen addig amig jónak nem látod.

2010. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megvan! Nyilván tudtam, hogy a karbin van, de nem találtam a karbit, szét kellett bontanom az egész motort, hogy megtaláljam... Bosch W4AC gyertyáról vélemény? mert csattog a gyertya indításkor "köp" egyet-kettőt, és minden más jó, csak a gyertya régi... köszi a segítséget!
2010. júl. 5. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne azon a 3000 ft-on spórolj, amibe a gyertya kerül.

gondold el, mennyit idegeskednél, ha elmennél valahova, aztán nem indulna, mert a gyertya nem szeretne szikrát adni

2010. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Én azt mondom hogy miért van motrod ha nem is tudod hol van az rajta amit keresel akkor miért van motrod ha nem tudod mit keresel rajta.
2010. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21:20-nak köszönöm a választ, a gyertya német, eddig egy indiai gagyi sz@r volt benne, azzal előfordult, hogy a gyújtótekercset majdnem taccsra tette...


22:11-nek köszönöm az értelmetlen választ, elvégre hülyékre is szükség van a világon. Szerinted ez az oldal azért van, mert mindenki mindent tud?


Köszi mindenkinek!

2010. júl. 6. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

A bosch mindenben jó kivéve a gyújtó gyertyát (többször különböző járművekben is volt vele gondom).

Gyertyába szerintem a Champion a tuti vagy a japán ngk.

2010. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!