Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget kérnèk, mi lehet a...

Segítséget kérnèk, mi lehet a hiba? Inditaskor fura hang+töltèsjelzõ kigyullad, de az akkumulator elindul, az auto kevèsbè.

Figyelt kérdés
Elinduláskor nincs gond, viszont ha megállok egy rövid idõre, (vásárlás) elindulaskor a fent irt hibát jelzi, es kb 8-9 indítasra indul el. Mi lehet? (Az akksi tökèletesen mûködik).

2019. márc. 25. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a töltés jelző kigyullad indításkor az jó, de mi az hogy elindul az akkumulátor?
2019. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyujtàst ad rá, (fura hang jon) olajlampa bekapcsol. Ekkor leállítom es ujabb gyujtasnal az olajlampa nem vilagit mar es pár probalkozast követõen elindul. (Olajszintet mértem, az tökéletes). Ha tudnám hogy lehet videot feltölteni ide egyszerübb lenne megmutatni.
2019. márc. 25. 14:30
 3/5 A kérdező kommentje:

Probalkozàs: [link]

Es amikor elindul: [link]

2019. márc. 25. 14:38
 4/5 Dörmögő ***** válasza:
Pár ezerért kiolvassák a hibát. Nekem nincs tippem, de bárkinek is lesz itt tippje szerintem úgyis hibakód olvastatás lesz belőle első körben.
2019. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valòszinüleg muszáj lesz holnap a szerviz, csak remenykedtem, hatha valakinek van valami ötlete, vagy ismerôs neki a problema (es persze akkor nagyjabol ki tudnam szamolni mennyi lesz a javitas, mekkora baj lehet - /viszonylag friss jogsi, nincs muszaki tapasztalatom/)
2019. márc. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!