Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1.4 mpi zárlatot...

Skoda fabia 1.4 mpi zárlatot kap ha?

Figyelt kérdés
Skoda fabia 1.4 mpi autómba biztosítékot akarok cserélni vagy éppen pluszba belerakni. Van 3 dolog az egyik a duda a másik a központi zár a harmadik a riasztó és az utolsó kettőben nincsen biztosíték de viszont van a kocsiban a duda meg nem működik és ezt szeretném pótolni vagy cserélni. Ha pótolom vagy kicserélem akkor nem lesz zárlat? Vagy ha zarlatot kap akkor nem fog romlani a vezérlés?

2019. márc. 3. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is tagold a szöveget mert nem értem. Pont és vessző segítségével.

Mert nem mindegy, hogy Jézuska vagy géppuska..

2019. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vidd inkább autóvillamosságishoz. Ez így ömlesztve, írásjelek nékül egyébként is értelmezhetetlen, csak sejteni lehet a problémát.

Ha zárlat van, azt nem fogja biztosítákcsere megoldani. Ha a duda zárlatos, nyiván ha kicseréled a zárlatos alkatrészt, akkor megszűnik a rövidzár.

2019. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Skoda fabia 1.4 mpi autómba biztosítékot akarok cserélni vagy éppen pluszba belerakni. Van 3 dolog, az egyik a duda, a másik a központi zár,a harmadik a riasztó és az utolsó kettőben nincsen biztosíték, de viszont van a kocsiban mind a 3,de a duda nem működik és ezt szeretném pótolni vagy cserélni, hogy mind a 3 dolog menjen,de ha pótolom vagy kicserélem akkor okoz zarlatot amibe eddig nem volt biztositek? zarlatot kap akkor nem fog romlani a vezérlés? Persze a duda an a biztosíték ami kiment az evidens hogy zarlatos és ha kicserélem akkor működni fog, de ha a másik kettőt belerakom a biztosíték táblába akkor okoz e zarlatot?
2019. márc. 3. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha zárlat van és ez miatt nincsenek benne hagyva a régi rosszak sem,akkor is tehetsz a helyükre másik biztiket,de szigorúan csak olyat,ami az adott helye amperben megfelel.

Legfeljebb kiolvad valamelyik,de más nem lesz.Ha rosszul fogod és érinted közben a fém olvadóbetétet,akkor legfeljebb kicsit megégeti az ujjacskád.

2019. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogja tönkre vágni az egész elektronikát az a lényeg :)
2019. márc. 3. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja, de azért mindig óvatosnak kell lenni, 12V-os akksi is tud ronda munkát végezni. Mi egy régi autónál építettünk be 2 szúrót még a reflektor mellé (aminek egyébként meg is volt a hely, és sok így is jött ki gyárilag), nem számoltunk azzal, hogy a világításkapcsoló nincs arra az áramra méretezve. (ugye, minek csinálnának 2 féle kapcsolót, gondoltuk)


Az eredmény az lett, hogy úgy összeolvadt a kapcsoló, hogy nem tudtam lekapcsolni, és cserélni kellett.

2019. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Uh az szép :/
2019. márc. 4. 05:21
 8/10 A kérdező kommentje:
És komplett új biztosíték táblát kellet cserélned?
2019. márc. 4. 05:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy VW volt, csak baloldalt a kormány mellett a világításkapcsoló halt meg. Azt cseréltem, meg beraktam pluszba relét.
2019. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaa értem amúgy nem sikerült újra éleszteni a dudat hiába cseréltem ki a biztit nem működött, ja és próbáltam a központi zár y meg a riasztó a is rakni biztit de nem ment bele miért nem?
2019. márc. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!