Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek melyik jön be?

Kinek melyik jön be?

Figyelt kérdés
cabrio,coupe,terepjáró és miért?
2010. júl. 1. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát nekem a coupe jön be :) bár nem mind...

Terepjárót csak régit vennék, mint pl a niva, suzuki samuray daihatsunak is van egy pici terepjárója... Azért ezeket mert ezeket tényleg terep járásra találták ki... és ha egyszer mondjuk nekicsúszok egy fának na bumm idomcsere és kész...

És mondjuk egy L200-ast vagy egy touareget vagy egy q7-est lenne szíved kivinni a tökig érő sárba? lenne szíved a bokrokkal ágakkal kövekkel összekaristolni?:)

Mert Magyarországon igen csak kevesen állnak úgy, hogy ilyeneket megcsinálhassanak :) ( és azok sem itt a gyakorikéárdéseken szemezgetbnek a kérdések közt:) )


Pont tegnap a műhelyben kirúgták véletlen az emelőt az autó alól... hát nemsok kellett hogy am ne itt írogassak:D

Egyszer már autóval is fejreálltam... Hát nemszeretnék beszorulni több mint 1 tonna alá... nagyon fájó érzés lehet, ezt tegnap megtapasztaltam :)

úgyhogy a cabiro-kat meghagyom a HVCS-knem :D

2010. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Terepjáró, abból is Hilux vagy Navarra.

Szeretem ezeket a nagy dögöket mert rossz úton is lazán elmegy, nem akadály neki egy kis kátyu.

2010. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezek közül?

Terepjárókkal nincs bajom, viszont például a Q7-es Audival van, mert ki az a baromállat aki egy ~15-20 milliós kocsival terepre megy?

Amúgy talán coupé, de inkább sedan.

2010. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha valóban terepjárásra kell és nem akarsz terepen szégyent vallani akkor csak Lada Niva, de ha közut akkor egy szébb példány jöhet amineka külsője tetszetősebb mint mondjuk egy niva, de biztonsági szempontbol terepjáró. Attol az Auditol van olcsobb is--> [link]
2010. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!