Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fazer 600 S2 jó választás lenne?

Sivatagi1996 kérdése:

Fazer 600 S2 jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Korlátlanra ülnék át a mostani szezonra, eddig egy kis 500as GS-em volt, és erről szeretnék váltani.


Az igazat megvallva, egy megfizethető és élhető alternatívát kerestem az álommotoromra az S100XR-re. Ott volt a Tracer 900 GT is, de még mindig nem volt eléggé megfizethető, ekkor akadtam a fazerre. A V-Strom DL650 és az SV650S nem volt elég szép, a GSF-S és a CBF nem volt elég erős. A régebbi boxer BMW-k hangja pedig enyhén szélgörcsöt okozott :) (R1150GS stb.) Ezért döntöttem a Fazer mellett. Elég erős, túrás,sportos is, kényelmes,pakolható, szép hangja van, és ez a széria kifejezetten tetszik is. (2008 S2)

Tetszenek még a naked-ek is, főleg az FZ8 és a Hornet 600 (2008-), FZ8-ból még az S-es is, csak az kicsit túl megy az árhatáron, itt igazából az a kérdés, hogy kisebb nagyobb túráknál, akár autópályázásnál mennyire zavaró a naked-ek 0 szélvédelme...


Azt szeretném kérni, akinek ilyen típusú gépe van, hogy leírná körülbelül hogy mire kellene számítanom amikor megvásárolom? Motorozni már volt alkalmam vele, de az szerelem első látásra dolog kicsit luxus egy ilyen értékű gépnél és az interneten található tesztek csak a régebbi gépekről szólnak, S2-esről nem is találtam.


A motor főleg túrázásra, két személlyel és megpakolva is, akár hoszabb távokon is. Városi közlekedésre és ingázásra is lenne használva, ezért választottam ezt a túra-sport vonalat.

Amikre igazából kíváncsi lennék a motorral kapcsolatban, az a hosszútávú fenntarthatóság, alkatrész hibák-betegségek, mire kell figyelni vásárláskor azokon felül amit egy normál motornál is megnéznék. Esetleg típus-specifikus dolgok, fogyasztás stb.


A későbbiekben mindenképpen szeretnék egy sportrendszert is rátenni a motorra, az Akra gyönyörűen szól de 300 kiló, szóval erre is alternatívákat ha tudtok mondani azt nagyon szépen megköszönöm.



2019. febr. 18. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó választás. Ajanlom ezt a cikket:

[link]

2019. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó a fazer. Szerintem érdemes lenne Kawasaki Z750S-t is megnézned.
2019. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!