Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta karburátor probléma?

Babetta karburátor probléma?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy van egy babettám ami nagyon jó, megy mint az őrült, de egyszer csak mikor húztam a gázt lehörgött, és lefulladt.azóta mindent megpróbáltam a karburátornál, állítottam mind a két fúvókát, a schuber tűt is állítottam, hogy melyik állásban legyen, de továbbra is ha húzom a gázt lehörög és lefullad.egyszerűen nincs benne erő.Alapjárata tökéletes, sőt minden tökéletes csak a karburátor nem.Szerintem az a baja hogy túl sok levegőt kap de nem vagyok benne biztos.Szóval még egyszer: van a motornak alapjárata, de mikor ráhúzom a gázt lehörög, és leáll.Mi lehet a baja?elmondanátok a karburátor pontos beállításait?
2010. júl. 1. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:
210-es.
2010. júl. 1. 12:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Van elég benzin az úszóházban? Lehet, hogy elállítódott -véletlenül- a benzinszint.
2010. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát azt nemtudom.lehet, de azt hogy kell állítani?
2010. júl. 1. 12:47
 4/8 A kérdező kommentje:
megnéztem, nem az a probléma.
2010. júl. 1. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen gond nekem is volt, puch lido SL-en, nem tudom mi okozta, de kipucoltam a légszürőt a karbit, feljebb tettem az alapjáratot, kikormoltam a kipufogót és egyszer csak megszünt a fulladás.
2010. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt is megcsináltam, és egyszerűen ötletem sincs mi a probléma.
2010. júl. 1. 19:17
 7/8 anonim válasza:
Figyelj próbáld meg kicserélni a gyertyát egy régebbi tipusra mondjuk izolátorra de ha ez sem működik akkor tisztítsd ki a fő és az alapjárati fúvókát!
2010. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
karburátor beállítása a felső a schúber tűt állítja be tehát az alapjáratot azalsó a levegőt a levegőnek kb teljes becsavarástól 3, 3.5 öt kell kicsavarni rászámolással fogod a csavarhúzót betekered teljesen és kifelé tekered 3x vagy 3.5x izlés szerint...
2011. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!