Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előszőr amikor autóba ültél...

Előszőr amikor autóba ültél mennyire ment a vezetés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 16:41
 1/10 Beatrix17 ***** válasza:
Érdekes volt!Nem nagyon ment az első 10-15percben.Majdnem elütöttem1sünit...De aztán nagyon jó volt,belejöttem.Ez 13éve volt!Azóta-kisebb nagyobb kihagyásokkal-vezetek,és imádom!!
2010. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyes, nagygáz, kuplungról leugrás! Még jó, hogy akkora gázt adtam, hogy hirtelen nem tudtam lefulladni :)

Ez földúton volt, 13,5 éves koromban :)

2010. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont a tanuló autómban ültem először a vezető ülésnél. Hát mit ne mondjak nagyon fura volt. Le-le fulladtam 1 párszor, annak ellenére h dízel volt. Nem voltam hozzászokva a közlekedéshez sem, mert biciklivel a piroson is átcsaptam a zebrán mikor jöttek a kocsik. Szóval nagyon új volt az egész. Ennek már valamivel több mint 1 éve. Azalatt levezettem 12000 km-t és mostmár aztmondhatom, hogy sokkal jobban megy, megszoktam a forgalmat és sokkal biztonságosabban is vezetek. Ahoz, hogy jól vezessek kell még azért pár év rutin ;)
2010. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*És meglepődve tapasztaltam, hogy ha 20 alá fékezek 2-esben akkor magától visszamegy felé, mert az alapjárata 2-esben magasabban volt, mint 20! Kicsit köröztem, 1 óra múlva pedig már nyugisan 25-el mentünk mindenfele :)
2010. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, h itt kérdezem meg, de a tanuló kocsik mint olyanok, hogy ha berakom 1-esbe, csak fel kell engednek a kuplungot és magától megy? csakmert amivel tanulok az ilyne, de a saját kocsink meg a normális, szóval a gázt is kell nyomni közbe:S
2010. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, legtöbbször az oktató autók alapjárata (benzinesnél) meg van emelve egy kicsit, hogy gáz nélkül el tudj indulni, hogy ne fulladjon le.

Dízelnél viszont 1-esben, alapjáraton elindul az autó a kuplung felengedésével.

2010. jún. 30. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:

:D akkor jó, köszi. Azt hittem csak az én autóm ilyen, mert annyira béna vagyok:D

Még csodálkoztam is az elején, hogy milyen könnyen el bírtam indulni, mikor itton próbáltam akkor meg mindig lefulladt:)


A rutin órákból nekem már csak 1 van + 1 ismétlő óra, utána pedig vizsga. Nagyából megy minden, csak a tolatás nehéz, meg néha mikor út szélén meg kell állni, akkor elfelejtek indexelni:S

2010. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beatrix17 ***** válasza:

17:34

Az index nagyon fontos!Erre tényleg figyelj!!És ügyes légy a vizsgán:)!!

2010. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2010. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sanya93 válasza:
Én 15 évesen vezettem először. Szerencsére már sokat motoroztam előtte így nem jelentett különösebb gondot.( elsőre lefullasztottam, de aztán ment mint a karika csapás)
2010. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!