Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha jó márka?

Yamaha jó márka?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem engedhetitek meg a robogót..."


Már 60-70ért lehet venni... és legalább vki megtudja szerelni nem úgy mint egyesek ;)

2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem kell lenézni a Simsont már bocs, -de nem kell álltalánosítani. - napi 60km-t megyek simsonnal már 5éve.- igen időnként rákell nézni mert nem egy 2010-es kiadás.

-és pont erről beszélek hogy kisírtad - vagy ami még rosszabb apuci csak úgy hozzád vágta a kávédarálót és itt keménykedsz és szidod a motorokat, mindent ami nem robogó., mert segg hülye vagy a váltáshoz?

Hát sajnállak kisfiam. - motorhoz köze nincs a robogónak, szánalmas az összes. -

2010. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2vel előzőnek- igazad van-!. -én vagyok az az előző':)

a motorosok tudják hogy MIÉRT megy a motor.! a -tudja hogy hová kell nyúlni ha valami történik.- - !(gombot megnyomni s gázhúzni és menni -ennyi tudtok )!


a robogósok segg hülyék..de ezt már mondtam -

SZÁNALOM.- mindenki lenéz titeket nem igaz hogy nem fogjátok fel! - vicc az egész..nem is értem miért vitázok ezekkel a csicskákkal.-

2010. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy neznek le...mi nezzuk le a simsonosokat...m,armint en nem csak az valtotta ki belolem az ellenszenvet hogy itt az odlalon is mindenki a robogokat fikazza...kulonben nekem sem lenne gondom a simsonosokkal....
2010. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
és most jobban érzed magad:? - nincs semmi bajod a simsonosokkal, csak most valaki beszólt és megsértette a pici lelkedet, mert valaki kimondta ami nyílvánvaló?!!
2010. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem erzem jobban maga...sot beismertem mi a helyzet de azert nem nezem h a robogokat fikazzak...kinek mi van avval megy s kesz!
2010. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!