Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elhagytam az utolsó immos...

Elhagytam az utolsó immos kulcsot, teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az autóban ki van iktatva az immobiliser.

AUDI A6 2001

1 db gyári kulcsom volt, ezért csináltattam egy pótbicskakulcsot, amiben nincs chip.

Pótkulcs használatánál villog a kulcs jel, de az autó megy. (Azért villog az immo, mert a másolt kulcsban nincs chip, a motorvezérlő meg szeretné megállítani a motort, de nem tudja. )

A gyári kulcsot amiben volt chip elveszítettem.

Ebbe a kulcsba tudok rakatni immo chipet úgy, hogy nincs másik? Tehát lényeg hogy menjen a kocsit és ne villogjon a kulcs ikon.



2019. jan. 16. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
az autóra gépet dugnak és úgy tanítják fel az újat....tehát autó kell hozzá és nem a másik kulcs
2019. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így hogy ki van iktatva az immo, így is tud kommunikálni a géppel?
2019. jan. 16. 18:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha ki van iktatva az immo, akkor egy chip nélküli kulcsba tudnak beszerelni chipet és összeilleszteni, hogy ne villogjon a műszerfal? :)
2019. jan. 16. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Márkaszervizben rendelsz új kulcsot egyedileg az autódhoz. Azt fel kell tanítani és elvileg meg van oldva.

Egy új gyári kulcs mondjuk nem két fillér.

2019. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lett volna egyszerűbb kivenni azt az egy megmaradt árva immo chipet és beragasztani a gyújtáskapcsoló közelébe?
2019. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 J. Tóth válasza:
A gyárból rendeltet már nem kell tanítani azért 50-80e ft.
2019. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!