Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Presztízsveszteség egy ilyen...

Presztízsveszteség egy ilyen autó vagy azért elegáns, szép darab? Link alább.

Figyelt kérdés

Mennyire bíznál meg egy húsz éves (nem japán) konstrukcióban, magyarul: mennyire megbízható?


[link]


2019. jan. 15. 15:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Tudom, egy X6-hoz viszonyítva semmi sem cink, de azért ez sem mai darab már.
2019. jan. 15. 15:30
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Az attól függ. Nekem 20 éves autóm van. Megbízok benne mert én szerelem. Tudom mik a bajai, sose hagyott még ott sehol.


De 20 éves autó kicsit mindig zsákbamacska. Sajnos így képekről nem tudjuk megmondani milyen lesz.

Jöhetünk a sztereotípiákkal hogy egyik márka jobb mint a másik. De 20 év alatt attól függ az előző tulajok hogy kezelték, hogy javíttatták.


Ugyan annyira lehet ezzel is félre nyúlni mint bármely más 20 évessel.

2019. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Képek alapján elég szépnek tűnik de kitudja mit takar a valóság
2019. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha megvan az árának a ketszerese akkor sima
2019. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Drága egy ilyen autó fenntartása, és ebben a legkevesebb az, hogy 20-at eszik. Presztizse nincs. Ha egy 10 éves Opel Astrával jársz, akkor senki nem sajnál le, de erről kb. az jön le, hogy csóri kis farkú ember akar villogni a lepukkant batárjával.
2019. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Ford Explorer szintjén van presztízsben.

Nagy tohonya semmire se használható, lomha dög.

2019. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

5-ös. Az nem jutott eszedbe hogy nem mindenki neked és az előitéleteidnek akar megfelelni?

Komolyan tetszettek az astrák. Ne utáltasd meg velem kérlek.

2019. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Presztízs? ...az más világ.


Szép ez az autó, talán belül is ilyen.A motor meg olyan, amilyen. Próba, szerencse.Ha tetszik, vedd meg, és örülj.Nem te vagy az egyedüli, aki tépelődik.

Okosabbra tőlem nem fussa.

2019. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hàt prezstige az nincs...szerintem a jòl kinézõ autò is màshogy néz ki. Ezeket a kocsikat nem az euròpai utakra, benzinàrakra és sulyadòkra gyàrtottak. Ha màr amerikait vennek akkor vagy egy mustangot, vagy valami újabb SUV ot, azok valamennyire gazdasàgosabbak.
2019. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel te leszel az utak királya, még a Q7-es hurkanyakú is lehúzódik a közeledből, mert ez hamar lebontja körüle a műanyag bódét, ha kontakt van :D
2019. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!