Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az ülésben valószínűleg...

Ha az ülésben valószínűleg eltört vmi, akkor azt hol lehet megnézetni, megjavíttatni? Csak kárpitosokat találok meg olyan szervizeket, amik ezzel nem foglalkoznak és nincs több ötletem. Google a barátunk, de most nekem úgy látszik, hogy nem az. :D

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a valami, ami rltört benne? És hol? Sín? Magasságállító? Háttámla? Ülőlap? Valami funkciója nem működik? Hány éves az autó?
2019. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Karosszériást keress.
2019. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:
Menj be a legközelebbi szervizbe. A munkafelvevő megnézi, mond egy időpontot, ad egy árajánlatot, aztán vagy otthagyod vagy tovább viszed.
2019. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, a magasság állító romlott el és a háttámlát se lehet állítani. Konkrétan egy pozícióban lehet hagyni az ülést. Úgy lehet használni, csak kb mintha egy kényelmes kanapéban vagy fotelben feküdnél... :D Az a rossz h se a szerviz, se a kárpitos, s e a karosszériás nem tünteti fel, hogy ilyen munkát végezne... De most egyet találtunk, egy kárpitost, aki elvileg ülést is javít... Örülnék ha meg lehetne javíttatni, mert amúgy szép a kárpit, nem is találtam sehol ilyen kárpitú ülést, hogy ha cserélni kellene. :( Na meg talán olcsóbb is, mint cserélni teljesen...
2019. jan. 10. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős az autó?
2019. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Nem vitázok, mert ha találtál mesterembert aki elvállalja, akkor vidd oda, csináltasd vele.

Az viszont saját tapasztalat, hogy egy kárpitos nem javít tartókonzolokat, és állító karokat. Általában varrógéppel, műbőrrel és tömőszivaccsal dolgozik, és ezekkel az eszközökkel piszok nehéz üléskereteket hegeszteni, törött csavarokat cserélni. ;)

2019. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hegesztéseket és csavarokat elég óvatosan kell javítani, mivel az ülés biztonsági elem az autóban. Nem szeretnéd, hogy egy ütközéskor esetleg rosszul reagáljon.

Ha a magasságállítás és a háttámlaállítás sem működik, ott elég nagy gond van. Mindkét funkció elromlása simán utalhat biztonsági problémára is. Ha a kocsi 15 évnél fiatalabb én a helyedben a márkakereskedést keresném és a termékfelelősségi tv-re hivatkozva kérném az ingyenes javítást


Manuális az ülés vagy elektromos? Mennyi idős? Milyen autó? Hány irányba lehet állítani? Milyen kocsi?

2019. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!