Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy fixen felrakott vonóhorgot...

Egy fixen felrakott vonóhorgot le lehet szedni egy autóról?

Figyelt kérdés
Sok autót látok vonóhoroggal, de nekem nincs szükségem rá, és szerintem rondítja az autót. Ha valaki egy olyan autót vesz, amin fixen felrakott vonóhorog van, le lehet szedetni? Illetve milyen papírmunkával jár, újra műszaki? Hogyan működik?

2018. dec. 23. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Okmányirodában forgalmit biztosan kell cseréltetni!Leszedéskor nem tudom hogy kell e újra müszakiztatni,felrakatáskor kell!
2018. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ronda , senki nem figyeli azt . Műszakinál kérdezd meg inkább hogy mi a sorja neki ha le akarod szerelni. De elfér és bármikor lehet rá szükség , mert le is van azzal vizsgázva.
2018. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már elég ritka a tényleg fix (hegesztett) vonófej, a legtöbb csavarozva van, és akkor teljesen legálisan leszedhető, sőt elvileg le is kell szedni amikor az ember nem vontat (nyilván ezzel senki nem foglalkozik).


Nem az egész szerkezetről beszélek, csak a vonófejről. Ha az egészet le akarod szedni, akkor tényleg újra kell műszakiztatni az autót és új forgamit csináltatni.

2018. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
jó lehet egy vonóhorog akkor is ha egy balfax hátulról belédjön
2018. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. dec. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!