Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most (2010-ben) hogy van a...

Most (2010-ben) hogy van a quadokra a jogosítvány?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet letenni a jogosítványt?

Szerintetek megéri 15 évesen vennem 1 quadot?

Tudnátok oldalakat linkelni honnan megtudnám nézni az árakat!?

Előre is köszi:D


2010. jún. 27. 23:25
 1/6 czibles válasza:

tudtommal motoros jogsi kell hozzá.

15 évesen max 125cc-et tudsz venni (amennyiben nem lépi túl a megengedett maximum teljesítményt)

alapból egy quaddal nem mehetsz forgalomban, indexet, féklámpát meg ilyneket kell rászerelned, aztán leforgalmiztatnod (ami nem olcsó).

és ha ezt megcsinálod kapsz egy olyan járművet ami bír az autó és a motor összes rossz tulajdonságával. előnye szerintem nincsen. (esetleg ha vidéki vagy és a földeken akarsz közlekedni.)

2010. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

figyusz, quadot nem tudod élvezni, csak a pályákon meg elhagyott szántóüföldek melletti földutakon, de az meg kevés meg sok helyen lehetetlen


na és ha meg forgalomban, akkor műszakiztatni, ááá ott meg elvész az összes olyan tulajdonság amiért egy quad quad ... pl hog ynéz már ki indexxel meg visszapillantóval ? ez olyan mint amikor nekem mondták h a crossmotort rendszámoztassam le, és kb egy évig ezen röhögtünk :)

szal sztem nem éri meg .. ha olyan helyen laksz, akkor "suttyomban" használod, ha meg nem, akkor egyszerűen nincs értelme

2010. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja és nem motoros jogsi kell hozzá sztem ...

én rendszámozva párszor "M"-es rendszámmal láttam ilyet, mezőgazdasági vontatóként minősítve, de motorkerékpárként én nem hiszem

2010. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A quad egy értelmetlen, használhatatlan valami...
2010. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
07:28: milyen az az elhagyott szántóföld?
2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez alatt azt értem h nem közút, hanem szal akkor legyen nem elhagyott szántóföld :)
2010. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!