Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e a Toyota Hiace (2003)...

Lehet-e a Toyota Hiace (2003) 102 Lovast chippelni, ha lehet mekkora teljesítménynövekedést eredményez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, és a növekedés attól függ milyen chip van benne.

De nem tesz jót a motornak.

Inkább vegyél bele egy jobb turbót, meg egy intercoolert.

Aztán ahhozvaló drága chip

2010. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kisteherautót mi a redvának akarsz te chippelni???
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság, amit mindenki gondol a chipelésről... Azt hiszik az elöttem válaszolók is, hogy a chip amit beletesznek és ettől lesz + 200Le az autóban... NAGY BAROMSÁG AMIT ÍRTOK!


A chipelés a motor vezérlésének megváltoztatása... a gyári értékek ( mennyi levegő benzin gyújtás) értékének a megváltoztatása... Egyáltalán nem rövidíti meg a motor élettartamát! Sőtt, ha úgy vesszük alkalmasabbá teszi a motort, ha rád van állítva, a te vezetési stílusodra...


Nekem is chipelve van az autó, de most újra fogom íratni a vezérlést, mert nagyon hülyén van éállítva... 2000 és 2500 között olyat húz mint a barom... de elötte utánna semmit se húz... Így állíttatta be az előző tulaj...

Ahol ismerősöm dolgozik, ő is mondta, hogy a teherautóknak át van írva a vezrlés... a nagy ducatoknak úgy, hogy alul sokkal több nyomaték legyen(ezért felül viszont nem húz annyira, de ez tudatos, mert megrakva sem kell szétpörgetni, hogy menjen, nyomatékból azon a fordulaton fel tud 100-110-re gyorsulni amennyit kell mennie annak a teherautónak...) Az opel combokon meg pont fordítva állították... azok városi közlekedésre vannak, ahol ugye pörgetik az autót, ezért úgy állították, hogy magasabb fordulaton menjen jól...


Opel astra g 1.7 td-re írták, hogy 75-ből 101 lovat csinálnak... ez nagy baromság! Abban az 500 egységes fordulattartományban megy jól, de ott sem mint ha 101 lóerő lenne benne...

A 2.0 td-vel mentem... nem volt olyan j állapotú, mint az enyém és sokkal jobban lehetett érezni, hogy az kis híján van 101 lóerő...

2010. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok


A szar chip igenis ki tudja nyírni az autót!

ismerősöm vett egy tip-top állapotú 2.5 td A6-ost (4-5 éveset)

Tökéletes volt.

Utána belerakta a fos chipet, 1 éven belül meghalt

2010. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen és miért halt meg? mert biztos olyan jól ráállították a vezetési stílusára... IGAZ?
2010. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!