Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Aygo vagy VW Up első...

Toyota Aygo vagy VW Up első autónak? (29/F)

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, vidéki nagyvárosban élek, egy éve van jogosítványom és szeretném megvenni az első autómat. Kifejezetten kis méretű autót keresnék, amivel könnyű parkolni, mivel kezdőként nem igazán megy ez a dolog.


Főleg városban használnám, illetve kb heti egyszer 2*45km-es távra. A Volkswagen Up és a Toyota Aygo között dilemmázok.


VW Up-ból 2014-est 1,9 millióért tudnék

Toyota Aygo-ból 2008-as 1,1 millióért vagy 2010-es 1,6 millióért.


Szerintetek melyik lenne ideálisabb?



2018. nov. 25. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Úgy jársz mint én, nekem régi Swift volt az első , mindenhová be tudtam vele parkolni , néha én is meglepődtem ,hogy milyen pici, aztán most Alhambrát hajtok mert kényelmesebb, és háát még most is túl nagy, érdemesebb lenne úgy vélem valami középkategóriásat venned, nem? De ha döntenem kellene Toyotát vennék, az egy vállalható márka , és szép is ( relatív , ügye ).
2018. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Toyotából én inkább egy Yarist néznék. Szerintem az Aygo eléggé picike. Két személyre jó az Aygo, de négy személlyel már nem annyira kényelmes, ha hosszabb úton kell utazni.

Szerintem inkább Yarist nézz.

2018. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyiket se igazán ismerem közelebbről. De ha csak 300.000Ft-tal drágább a 4 évvel fiatalabb autó, akkor inkább azt választanám.
2018. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem van Aygom. Ha nem családnak veszed, akkor két személyre, alkalmanként négyre ilyen távokra elég bőven. Ne kimondottan az évjáratot nézd, hanem azt, hány km van benne. amelyikben kevesebb, százezer km alatt, azt válaszd.
2018. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán megy a parkolás, azért akarnék ilyen Aygo vagy VW Up méretű autót. Gondolom azért egy ilyen kisebb méretű autóval könnyebb parkolni.
2018. nov. 27. 20:48
 6/8 veterán vas ***** válasza:

Mekkora felfedezés, kicsi autót, könnyebben megy a parkolás!


Persze, majd örülsz neki, megszokod,aztán ez rögzül benned egy egész életre. Vagyis, esélyed sem lesz arra, hogy valaha is megtanulj parkolni.

És ha később megnősülsz, lesz gyerek, kell majd egy nagyobb autó?

Akkor majd Apa naponta fog beégni, hogy nem képes leparkolni a családi kombival. ;)

2018. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
veterán vas, nagyon maradi és konzervatív vagy, és ha nem szeretne gyereket vagy ha egyéb egyedi esettel állunk szembe? Jó lesz az Aygo. :)
2018. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

O.K. nem lesz gyerek.Értem.

Akkor lehet, hogy építkezni fog, vagy kisvállalkozó lesz, esetleg a pálinkafőzőbe kell majd vinni a cefréshordókat. Ezekhez mind jól jönne egy nagy/hosszú/széles kombi. ;)



Vagy egyik sem?

Akkor nagyon szomorú vagyok........ :(

2018. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!