Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki gsxr 1000 "puhább"...

Suzuki gsxr 1000 "puhább" lett a kuplung, valami gond lehet?

Figyelt kérdés
Elutaztunk 1 hétre, és mivel vittük a gyerekeket is kocsiba kényszerültem ebben a jóidőben. Előtte napi használatban volt. Pénteken munkából hazaérve leraktam és egészen ma reggelig egy helyben ált. Reggel egy jó kis melegítés után behúztam a kuplungot hogy berakjam 1 be. Amikor meghúztam olyan volt mintha elszakadt volna a bowden. Egyszerűen túl könnyűnek tűnt. Ez így volt egész nap, pár óra múlva már észre se vettem. Az lenne a kérdésem hogy ez valami hibára, kopásra utal? Kötöszködők, hülyéskedők kíméljenek.
2018. nov. 4. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Műköröm kiadású? Bowdenes,vagy olajos? Ha olajos nézz folyadék szintet.Ha bowdenes,nézd meg az alsó felfogatást,ott is lehet gond.Legrosszabb esetben kuplung kosár.Ha üresben behúzod a kuplungot változik a motor hangja?
2018. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem műköröm,hanem mikori?
2018. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! 2015 ös moci. Jó kérdés hogy milyen, nem nagyon értek hozzá, nem is akarom szétbarmolni ezért nem szoktam hozzá nyúlni.
2018. nov. 5. 22:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly vettem, de az előző tulaj valószínűleg húzatta neki mindíg.
2018. nov. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!