Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H1 mini bixenon projektor...

H1 mini bixenon projektor beépítése astra g gépjarműbe?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondolok.


Beépíthető?


Ugye halogén izzóval használnám ami ugye követelmény. Mert az autóba xenon nem kerülhet magasságallito nélkül. De elvileg kompatibilis h7 izzóval is. Én az autómban a tompított fenyszoroba szeretnék ilyet rakni osram nihtbraker izzóval.


Lehetséges?


Ez legális?


2018. nov. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Legálisnak elvileg nem legális, mivel átépíted a lámpát, a gyakorlatban viszont senki nem fog vele foglalkozni ha nem barmolod szét.


A G astrának nem ismerem a fényszóróját, viszont a legnagyobb gond az szokott lenni hogy elfér-e a lámpában. A foglalattól számítva úgy durván 11-12cm-es benyúlása van a lámpatestbe.

2018. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

u.i.: gyorsan utánanézve elvileg el fog férni

[link]

2018. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt a szettet néztem, igaz más autóhoz. (Kicsi fényszóró, a Morimoto éppen belefér, más nem igazán) Végül azért nem vettem meg, mert ha jól megfigyeled a képeket, két különböző projektor van rajtuk.

(2. és 4. kép)

Írtam az emagnak, elsőre nem értették, másodjára azt mondták hogy ők nem tudják (lol) hogy melyik fog érkezni, mert egy beszállítótól jön, írjak nekik. Írtam a beszállítójuknak, akik azóta se (~1 hónap) válaszoltak. Én meg úgy voltam vele hogy akkor rohadjon rájuk...


Amúgy igen, beépíthető, bár nem legális. Sajnos az Astrában még feltűnő is, mert gyárilag nem projektoros a fényszórója.

2018. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 A 4. képen Q5 3" bi-xenon projektor van, tehát amit kapsz az a 2-es képen lévő projektor.
2018. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi. Nem hittem hogy ezt innen fogja valaki megmondani.

Én annyira nem vagyok penge hogy képről meg tudjam mondani, nulla leírással. Az a vicc hogy az emag sem... Nekem ez így elég megtévesztő.

Nekem ez olyan, mint ha venni akarnék például egy izzót amihez annyi van írva a leírásba, hogy "H7 izzó". Az egyik képen 12v a másikon 24v felirattal a foglalatán. És a kereskedő sem tudná megmondani melyik fog érkezni ha megrendelem.

2018. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!