Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MK1-es Focus 2 ezres benzinmot...

MK1-es Focus 2 ezres benzinmotorral?

Figyelt kérdés
Alapvetően tisztában vagyok vele, hogy az 1. generációs Focus egy igen csak jó konstrukció, többnyire a rozsdát szokták felróni a számlájukra Talán az 1.6-os benzines változat a legnépszerűbb, én viszont most elgondolkodtam a 2 literes változaton. Nem tudtok valami használható infót ezzel kapcsolatban? Fogyasztása, megbízhatósága, stb...

2018. okt. 19. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

2 literes szívó benzin, több lóerővel és nyomatékkal.

Ennyi.

Többet fogyaszt, jobban megy, arányosan drágább a fenntartás, és alkatrész.

Megbízható, az 1.6 azért népszerű : mert nem feleslegesen sok és nem kevés.

2018. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Bevásárolni? Reggel munkába járni? Nagyvárosban? Akkor felesleges. Ha élményautónak kell, és lenne is pénzed tankolni, akkor jó lehet, igaz nem egy Focus ST vagy RS. Engem itt beszéltek rá egy nagymotoros szívóbenzines autóra, mert én is féltem tőle, de nem bántam meg.
2018. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!