Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted is gáz a malaguti...

Szerinted is gáz a malaguti f15, vagy akár az összes malaguti a bögölyszemével?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:27
 1/9 A kérdező kommentje:
valakinke egyáltalán bejönnek ezek a bögölyszemű, rovarmódra zümmögő izék, amik még világítani sem tudnak?
2010. jún. 24. 11:31
 2/9 Malaboy ***** válasza:
Sokkal jobban jársz, Mint egy Aeroxal, hid el, motorszerelő vagyok Fehérváron, és tudom. Ha Malagutit veszel, akkor az F15 ideális választás ! Nekem pl nagyon teccik.
2010. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Malaguti egy tipikus olasz , csak külsőségre megy. Sztem jól néznek ki rajta a projectoros lámpák, de semmit se világítanak. 15W os hagyományos izzósak. NULLA FÉNY! És tipikusan olaszosan trehányol össze vannak dobva. Hiába Minarelli blokk, mégse az igazi. A még japánban gyártott Yamahák a legmegbízhatóbbak. Sajna aerox is olaszban készül, de legalább Yamaha minőségben.
2010. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szar..

Haveromnak is volt, többet tolta, mint vezette :D

2010. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az F15 egy nagyon jo fajta robogo nekem nagyon tettszik es jobban kellene az tuti mint akar 2 simson is...
2010. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Malaboy ***** válasza:
az Aeroxok a megbízhatók? Ugyanmár, ne vicceljen! Nézzem utána hasznaltauto-n, hogy 6-7 ezer kilométeres aeroxok már teljesen átvannak építve, és nem hiába... Az olaszok szidásáról meg anniyt, hogy kismotorban rendkívül megbizhatóak( ha autóban nem is) , és ők találták ki a robogózást, náluk mindenki azzal megy. Az olasz design nekem nagyon bejön, f15 nagyon szép motor, sok gond nincs ele, ezt merem állítani, csak az első lámpák nem erősek. Első voltam.
2010. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem F12-esem van és annak se túl jó a lámpája de használtan fele annyiba kerül mint egy Aerox és a blokkjuk ugyan az tehát mind2 nagyon jó motor csak ez egyik valamiért k.rva drága.
2010. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok az Erosz miért jobb az F12 nél, nekem most parkol egy F12 és egy Aerox a garászban, na és képzeljétek az F12 vel szivesebben robogózom, az Aerox majdnem új, van benne 700 km faterom nyerte egy sorsoláson, de akkor sem tetszik az útfekvése, a stabilitás ilyesmi.
2010. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha gáznak tartod építsd át, vagy keress rá valami sportlámpát /ha van/

az átépítésről egumotors.hu fórumán olvashatsz ;)

a gáz motor az LGW!! :D

2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!