Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék megtanulni autót...

Hol tudnék megtanulni autót szerelni vagy minél többet megtudni róla?

Figyelt kérdés

Jelenleg még 2,5 évem van ebben a szakgimnáziumban, utána autószerelőnek megyek. 2 éve kezdtem tanulmányozni az autókat, (működés, alkatrészek szerepe). Jelenleg is tudok pár dolgot csinálni a saját autómon. (Olajat, gyertyát, légszűrőt, dobot már cseréltem is egyedül.)

Muszáj érettségiig várnom mivel felnőttképzés. Addig is hogyan tudnék minél több információt összeszedni?



2018. okt. 12. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
( 17 f )
2018. okt. 12. 18:44
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:

A saját autókon tanultam meg az alapokat és sokat olvastam az alkatrészek működési elvéről. Autószerelő műhelyt nem fogok nyitni, de a saját autókat megcsinálom.

Szerencsére sokat legóztam gyerekkoromban, addig matatok míg barmolás nélkül kiszedek és visszarakok mindent.

2018. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán érdekel, megtalálod a módját a tanulásnak, de a gyakorlatot nem tudod mással helyettesíteni.

Az interneten is sok használható olvasmány, videó megtalálható, de az még nem sokat ér, ha nincs módod gyakorolni. Arra pedig jelen helyzetben csak a saját, esetleg a haverjaid autója a lehetőség, ha nincs jó kapcsolatod egy szerelővel, aki hajlandó beengedni a műhelybe, nem tart koloncnak.

Ami még segíthet, ha beszerzel egy hibakód kiolvasót, az ugye manapság még nem általános az autó tulajdonosoknál, szereléshez viszont alap követelmény.

2018. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Interenet.
2018. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Youtube-on keress rá: chris fix. Nem mondo, hogy ebből megtanulsz autót szerelni de rengeteget lehet a videóiból tanulni és nagyon praktikus, életszerű.
2018. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fatertól tanultam ezeket is, de ö sajnos már nem tud segíteni. Köszi srácok!
2018. okt. 13. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!