Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vett már valaki autót az AAA...

Vett már valaki autót az AAA autótól? Mik a tapasztalatai, mennyire korrektek, megbízhatóak? Mennyire valósak a honlapon kiállított autók adatai?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy rokonom nemrég. Negatív tapasztalatai voltak, szerinte lehúzósak.
2018. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

NE!


Rozsdás talicskát nem vennék onnan. Hihetetlenül unkorrekt, lehúzós, szemét aljas banda!

Kb 20 rossz tapasztalatra jut 1 jó.


Kihasználják az ember naivitását, és minden áron rá akarják sózni a túlértékelt vackukat.

Ha bemész hogy te maximum 2 millióért akarsz autót venni, akkor rád akarnak sózni egy 4 milliós roncsot, és rá dumálni hogy "igen kedvező hitellel" rögtön elviheted, hiába mondtad világosan meg hogy te KP-ban akarsz max 2 millióért autót.

Ha meg végre felfogták hogy nem vesznek rá a hitelre, akkor majd ajánlgatják a 2 milliós roncsokat.


Szemét, álszent banda. Gazdagon hirdetik hogy ők mekkora garanciát vállalnak mindenre, a km állásra, hogy ők aztán 100 akárhány ponton átnézték az autót, és minden oké, aztán ha eljutsz oda hogy autót(autónak kinéző roncsot) veszel, előtte aláíratnak veled egy állapotlapot, amin olyanok szerepelnek hogy rozsdás(!!), motorhibás(!!), fékhibás stb stb az autó és hogy te ezt tudomásul vetted.Ha megkérdezed hogy ez mi, akkor rá vágják hogy ez csak formalitás, egy számítógép X-eli ki random, nem nagy dolog...NEM A FENÉT NEM! Ezzel konkrétan bevédik magukat, és ha mész reklamálni, perelni, akkor lekezelően viselkednek, megszellőztetik hogy te tudtál arról hogy egy roncsot veszel(az már más kérdés hogy piaci áron, vagy afelett), és kend a hajadra.

Órákig várattatják szándékosan az embert, hogy utána szinte bármibe belemenjen.


Tele van az internet, fórumok, mindenhol hogy mekkora aljas banda, mégis tömegeket vernek át továbbra is, mert sokan nem olvasnak utána, és úgy vannak vele hogy meglátják a nagy kereskedést, és az az érzésük támad hogy" óhh, egy ekkora kereskedés nem üzemelhetne a 21. században úgy, ha nem lennének korrektek"...

Csak írd be Googleba hogy AAA autó, és nézd meg az értékelést...2.3 az 5 csillagból, gondolhatod..



Bővebben:

[link]


[link]


[link]



De már itt GYK-n is nem egy ember szívta meg sajnos...

2018. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Használt autót csak és kizárólag úgy veszünk hogy viszünk magunkkal egy autószerelőt, aki mindent átnéz nekünk, mielőtt megvesszük, különben nagyon megszívhatjuk.

A totalcarnak van egy használt autós oldala, onnan már érdemesebb nézni.

[link]

2018. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem beszélve, hogy ha be akarsz számíttatni akkor vicc árakat ajánlanak... Ja persze előtte berángatnak kecsegtető árral, hogy utána órákat várj arra, hogy utána a fele árat mondják...


Aki hirdetett már autót, annak sem ismeretlen tapasztalat, hogy felhívja őket az AAA autó és "zseniális" ajánlatot tegyenek.

Én anno hirdettem a remek állapotú autómat HAHU-n 720 ezerért, mert kategóriát váltottam, hamar csörrent is a telefon, AAA autó bandájával a túloldalon, és hosszasan elmagyarázták, tömören azt hogy az autóm már kép alapján is egy roncs, de ők annyira jófejek hogy mindenképp megvennék 300ezer forintért, vigyem be, és ha nem találnak újabb hibákat(nyilván fognak..) akkor instant megveszik 300-ért.

Én megköszöntem az ajánlatot, igyekeztem illedelmesen elutsítani, erre az illető rám hördült hogy mi a fene bajom van hogy ilyen ajánlatra nemet mondok.

Itt már forrt az agyvizem egy kicsit a hangmentől, de úgy voltam vele hogy megpróbálok nyugodt maradni, ezért illedelmesen megmondtam hogy kategóriaváltás miatt eladó, nem azért mert egy roncs, erre kapcsolt az illető és rákérdezett hogy milyenre akarom cserélni, itt már tovább forrt az agyvizem, de kíváncsi voltam a "kihagyhatatlan" ajánlatukról, ezért benyögtem az autó típusát, jött is a hihetetlen ajánlat:

Jófejek, van náluk épp olyan autó, ezért beszámíttatják az enyémet 300 ezer helyett 350-ért, és így már csak 1 millió 250-et kell fizetnem az 1.6 milliós autóra, ne hagyjam ki a lehetőséget mert friss autó most jött és sok az érdeklődő.

Ilyenkor az idegesség már nevetéssé csapódott ki, nem bírtam ki nevetés nélkül, megköszöntem az ajánlatot mondtam hogy nem, viszonthallásra és letettem. :D


Aztán rá 1 hétre örömmel elvitték mások a "roncsomat" alku nélkül, én meg megvettem a tervezett autót 1 millióért, ami utólag kiderült(oldaluk alapján), hogy nemcsak olcsóbb, de jobban felszerelt is, így 280 ezer ráfizetéssel ki is jöttem a váltásból.

Na az AAA autó hihetetlen ajánlatával ez a 280 ezer az 1 millió 250 lett volna, és valószínű hogy egy roncs.

2018. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjem barátja dolgozott ott.

Az ellenségednek se ajánld.

Bárhonnan vehetsz, de onnan ne!

2018. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legalávalóbb, senkiházi banda. Azt se hidd el, amit kérdeznek.
2018. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb venném meg a bodzaszedők "zöldséges mercijét", mint onnan bármit. Már akkor is hazudnak, amikor jó napot kívánnak az érdeklődőnek.
2018. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ismerek olyat is aki jó kocsit vett tőlük, de a régit semmiképp ne ott ad el!

A szegedi részlegük meg már bezárt.

Azt a hülye magyar részleg vezetőt meg már kirúgták Fótról.

De mindenképp nézesd át amit veszel.

Én végül nem vettem ott, mert inkább új kocsit vettem. 41F

2018. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!