Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyit tudna csak egy Audi?

Ennyit tudna csak egy Audi?

Figyelt kérdés
Egy 1.5 Suzuki Sx4-em van, autópályán borzalmas, csak úgy zakatol. Mai nap egy ismerősöm 2002-es A4 Audiját hajtottam autópályán, hát nem tudom, de semmivel nem volt csendesebb a Suzukinál, azért egy ekkora autótól, s egy Auditól elvártam volna, hogy 130-nál csendesebb legyen, mégha 1.6-os is.
2018. szept. 20. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért az már egy 16 éves kocsi...
2018. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A 2002-es Audiban lehet benne van 600000 kilométer. Ki tudja a motort hogyan szervizelték.
2018. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, hogy 100ccm nagyobb a motorja csak az audinak, viszont emellett 3mázsával nehezebb mint az sx4.

U.i.: Aki pályázni akar az nem 1.6-os audit vesz.

2018. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1.6 az Audiban is egyhat. Abból még a zajszigetelést is kispórolták. Újonnan egy rendes motorral szerelt A4 (mondjuk 3.0) nem véletlenül kerülhetett akár 2,5-ször többe, mint egy 1.6-os. Nemcsak a motorban vannak különbségek.
2018. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Hát Audim se lesz, legalábbis is ilyen alapszintű biztos hogy nem. Egyébként valóban alap, hátul tekerentyűs ablakok, manuális klima. Nem rossz kocsi amúgy, de semmivel nem jobb a Suzukinál, pedig azt mindenki leszólja, ami nem foglalkoztat, csak mondom megnézem, hogy mit tud egy prémium, aztán ezt kapom...
2018. szept. 20. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Vezette egy 16 éves audit, ezután minden létező audirol alkothat már véleményt, hiszen mindet ismered
2018. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Javítom: a klima digitális
2018. szept. 20. 16:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondtam utolsó, csak egy vele azonos szintű Audival mértem össze, nem ültem a jobban felszerelt típusokban, tény.
2018. szept. 20. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb kocsiról van szó mint a tied azt vedd számításba,nem beszélve arról hogy ki tudja hányszor kapták szét a kocsit életében!Az 1.6 benzinmotor meg egy 90es évekbeli fejlesztés így nem is várható el tőle a csendesség!
2018. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!