Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 207 CC-t érdemes...

Peugeot 207 CC-t érdemes venni egy 22 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről az autóról? Mennyire szervizigényes? Milyen az autó maga? Érdemes megvenni? Mondjuk 2008-2009 évjárat körülit?
2018. szept. 16. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdemes.
2018. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első gond ezzel az, hogy aki cabriot -élményautót- vesz, annak az elsődleges szempontja nem a fenntarthatóság, mert élmény autó.


De több költséggel jár.


Kétajtós Corsa, Clio, Yaris, amit inkább csajos autónak mondanék. Amellett hogy olcsóbban fenntartható használható is.


Nem azért, de egy gumicsere alkalmával a 4 gumi nem férne el benne, csak ha vinnék utána másik autóval.

2018. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az miért baj hogy élményautó? Nem kötekedésként, csak egyszerűen mindenre kíváncsi vagyok! Kérem írjon aki bármit is tud erről az autóról!
2018. szept. 16. 11:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Emberek, ez egy sima 207, tető nélkül, miért ijesztgetitek? Pont hozzá illik igazán ez az autó, én ajánlom.
2018. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Élményautó... :D


1.6 VTi-vel teljesen vállalható. Gondolom nem mész hosszú távokat szóval felesleges a HDI

2018. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha kijön 6 havi fizudból vedd meg mindenképp
2018. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Várom még ha esetleg van valakinek tapasztalata ezzel az autóval kapcsolatban, előre is köszönöm!
2018. szept. 16. 14:17
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
3%
Felejtsd el!
2018. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd akkor vegyél olyat...a te autód lesz.

Engem is mindenki lehurrogott mert a kaki citroen és az egyik szerelő szerint inkább ilyet a másik szerint inkább olyat összességébe arra jutottam,hogy a világon nincs olyan autó aminél egyetértés lett volna,hogy ez.

Aztán úgy voltam,hogy nem érdekel ki mit mond,nekem az kell és kész. Előre kalkuláltam a dolgokkal amik nem olcsóak mert turbós benzines, így nem dobtam hátast amikor a turbót fel kellett újíttatni és 2 befecskendezőt cserélni..és ebbe is van kettős tömegű stb

2018. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aki csak annyit ír hogy felejtsd el, kifejtené nekem hogy miért? Szeretnék mindent tudni!


Miért igen és miért nem?

2018. szept. 16. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!