Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Shell benzin mennyire jó?...

Shell benzin mennyire jó? Igaz, hogy az OMV és a MOL után a legjobb? Vagy olyan mint az Auchan benzin?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 08:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 Normál használatban úgysem jön az ki, hogy most 140 vagy 137ló. Abban a fordulatszámban elég keveset használod a motort, meg ugyebár a modern turbómotorok rendre többet tudnak a gyári adatoknál így semmi különbség nem lesz. Viszont tudtommal csak az FSI volt az ami 98-as üzemanyagot kért.
2018. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#3 "MOL-nál soha nem tankolok. A legdrágább."


Omv és a mol között semmi árkülönbség nincs.. Az auchanos benzin meg ténylek jó a belakoknak, 10-15 ft al olcsóbb még a legtrágyább noname falusi kutaktól is, biztos azért mert olyan Qurva jó az oktánszám. Egyszer kipróbáltam, utána alig ment az autó, nehezebben indult - 10-20 megtett km a moloshoz képest.

2018. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Irjatok mar le mik ezek a csodaautok amik ilyen hisztisek a benzinre ?

Autoim amikkel probaltam:

Regi honda d16 motorral

Honda accord 2.4

Mazda 6 mps

Mazda 6 2015os benzines


Es mindegyik indul megall mindegyik benzinnel a shellnel mintha tobbet enne de nincs konkretum, auchan kut van kozelben nem egyszer tankoltam azt sot az a leg kenyelmesebb, es tenyleg nem erzek valtozast ha mashol tankolok.

2018. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13-as


Mondok egy majdnem 20 éves konstrukciót: Renault féle 1.2 16v benzines. Nagyon érzékeny a benzinre, szar benzinnel szó szerint fulladozik hideg motorral. És ez egy szög egyszerű, régi konstrukció.

2018. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hat lehet. Nekem foleg suzuki honda mazda 3 asbol voltak az autoim ami benzines, na azoknak szinte mindegy. Sot az auchan 98as meg az mpsben jo is volt, azzal volt meropadon kis chiptuning utan 428nm es 298 le ha jol emlekszem de megvan a diagram. Mig hasznaltam logoltam semelyik benzinnel se volt misfire meg a knock sensor se jelzett ergo mindegyik benzin teljesitette az igy felhuzott auto igenyeit.


Lehet hogy csak szerencsem volt, de a masik ilyen a hol tankolok. A shellnel gyanus hogy tobbet eszik belole, ellenben omv, mol, akkor az a piros orosz kut nem jut eszembe, auchan, envi, hat meresi hiabahataron belul van erdemleges elonyt vagy hatranyt nem ereztem.

2018. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13 egy lefingott szar autónak mindegy már, azon nem veszed észre ha teljesítmény-romlás van. Tankolj csak aMADARAS kúton aztán majd csodálkozz mitől van elkormolódva a motorod.
2018. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Dízel G astra, 1.8 T Octavia RS, T4 transporter 2.5 tdi, Ford Galaxy 1.9 PDTDI, Skoda SuperB 1.9 PDTDI, BMW E61 535D...


Mindegyikkel Auchannál tankoltam/tankoltuk, és mindegyik kapta/kapja az évi 50.000-100.000km-eket semmi bajuk nem volt.

2018. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nyitja a dolognak, hogy nem 30-azni kell vele a városba és akkor nem kormolódik el. (A dízelek meg amúgy sem erre valók)
2018. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!