Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne megnöveli, az...

Hogyan lehetne megnöveli, az fm transzmitter jelerősségét, hogy nagyobb legyen a hatótávolsága?

Figyelt kérdés
a kocsiban van egy fm transzmitter, és szeretném valamivel fokozni a teljesítményét, hogy nagyobb legyen a hatótávja, pl vagy 100M. mi szükséges ehhez?
2010. jún. 21. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

A Szomszéd várost szeretnéd zenével ellátni?

Megoldás:

A kabhegyi adótorony a kocsi tetején,összeforrasztva a transzmitterrel.


Ha leírod miért is kell ez(?)..talán van egyszerűbb és olcsóbb megoldás is..a problémádra.

2010. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hehe, én is ezt próbálom megoldani... lehet vaterán kapni ilyen rohadt erős adó eszközöket 25000 ért... azzal lehetne ezt meg persze egy jó antennával...

DE

a törvény tiltja, bekel jelenteni hogy engedélyeztessék a frekvenciát!

2010. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na én meg ezzel úgy vagyok hogy hallgatom a kocsiba és egyszer csak elkezd sisteregni .. volt adás nincs adás :(
2010. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért mert tudom, hogy a kedvenc kocsmámba melyk rádioadot hallgatják, ráálok a frekire, és amikor már közeledek akkor ott már tudják, hogy csinálják a kávét, és mire bemennék, már a pulton vár a kávé és az üdítő:D:d:D:.....Tudom, pihent vagyok :)
2010. aug. 15. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Oszt nem lenne jobb egy telefonhívás a csaposnak, pihentgyerek??
2010. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szétkapod, és forrasztassz rá egy hosszú vezetéket az antennához.
2010. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tekerd körbe alufóliával...
2010. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sisukaa válasza:
Hová kell forasztani a cuccot hogy jo legyen???
2012. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 57310 válasza:
Ha megnöveled a teljesítményt, ne csodálkozz, ha a Hírközlési hatóság kopog az ajtódon. 10 perc alatt bemérnek. Nem véletlen a kereskedelmi rádióknak a száz milliókba kerülő engedély azokon a műsorszóró frekvenciákon.
2021. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!