Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent, hogy magán autósis...

Mit jelent, hogy magán autósiskola?

Figyelt kérdés
Az árak drágábbak, vagy mi? Pl a Csigavér és társai nem magánok? Vagy mitől lesz magán?
2010. jún. 21. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden autós iskola "magán". Nem tudok róla hogy létezik állami oktatás... vezetésre... talán a rendőrségnél, katonaságnál van még ilyesmiféle (a szociból megmaradva),de valszeg ezt is inkább magán iskola végzi el az oktatást,csak az állam fizeti.

Javítson ki valaki ha tévedek.

2010. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert ma érdeklődtem egy autósiskola után, és a lány akivel beszéltem azt mondta, hogy: ez egy magán iskola, illetve az oktató egy magán oktató.
2010. jún. 21. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem arra utalt , hogy nem tartozik olyan iskolához ahol többen is oktatnak.Én is olyan embernél tanultam , ahol csak ő tanított az iskolában (övé volt a suli), míg vannak olyan sulik ahol 5-6 vagy több oktató is van.
2010. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
aki az első választ írta annak van igaza én is épen nem sokára teszem le a jogsimat csak a városi vizsga kell és kész van (kismotor) max. az akik csinálják az oktatásokat azok kérnek többet érte én pl 60 ezerért vizsgáztam le pontosabban fogok az autósoknak meg 120 ezret kelet befizetniük érted??????????????
2010. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!