Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit valasztanaktok audi tt...

Ti mit valasztanaktok audi tt vagy audi a5 2012 melyik es miert?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A5 mivel a tt-nek sok az elektronikai hibaja ugy olvastam de, hogy mennyire igaz azt nem tudom
2018. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örömautózni (versenypályán, szerpentinen), hétvégén csak úgy elővenni TT, autópályán róni a kilométereket A5.
2018. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A5 2 ajtós, 3.0 TDI

Nekem a TT szimplán kicsi, pláne a régebbi

2018. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Audi A5, mivel már megjelenése óta egyik kedvenc autóm, gyönyörű forma. A TT egy igazi kis különc, de picit túl nőies, amit nem merek bevállalni, illetve rengeteg kompromisszummal jár, mivel nagyon kicsi. Az A5 rendes méretű, nagy csomagtartóval, és akár hátra is be tud ülni 2 ember.
2018. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A5. Nem értek nagyon az Audikhoz, csak kinézetre ez tetszik jobban. A karosszéria nagyobbnak, valamivel praktikusabbnak is tűnik.
2018. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

+1 A5

Szerintem is szebb és jobb az A5, de én csak kétajtósat vennék belőle legalább 3.0 TDI motorral.

2018. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!