Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi adhat ki csörgő hangot...

Mi adhat ki csörgő hangot suzuki swiftnél?

Figyelt kérdés
2000es évjáratú, 1.6os, benzines suzuki swift sedanom van. Lassabb indulásnál, kanyarodásnál, tolatásnál, amikor úgy természetes módon beremeg az autó mondjuk, előről a motorház felől fura fémes csörgő hangot hallani. Féltengelyek voltak cserélve, nem hiszem, hogy hengerfejes lenne, ez inkább ilyen "mintha kilazult volna valami fémlemez" jellegű hang. Amint rendes fordulattal vagy jó tempóval megyek semmit nem hallani már. Valakinek lenne ötlete, hogy mit nézzek meg vagy mitől lehet? Köszi előre is.

2018. aug. 24. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, a kipufógónak a lemeze a motortérbe, vagy a katalizátor, én anno kat.-ra gondoltam, de az eltűnt ( kértem, hogy cseréljék ki, csak levágták :D :D környezet lájkolja ezt ) és nem az volt a hibás.
2018. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kigyo
2018. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezeket a kérdéseket annyira nem értem.. Láthatatlanban csak találgatni lehet, amit szerintem felesleges. El kell gurulni az autószerelőhöz, és pár perc alatt kideríti, mondd rá egy árat, megcsinálja, és mindenki örül. :)
2018. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!