Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófestés javitása csak...

Autófestés javitása csak szakemberrel lehetséges irtódrágán? Pici karc.

Figyelt kérdés

Ráesett egy faág a kocsira,lett egy kb 3 centis 2mm széles csikarás rajta a motorháztetőn,elég mély,festék alatti rétegbe is belekarcolt.De ezért muszáj az egész motorháztetőt lefesteni?

Jófajta drága kocsiról van szó,gyöngyházfényű bordó szinben,de akkoris...

Mi más megoldás van?


2010. jún. 21. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nem lehet csak a kis területet festeni mert el fog ütni a régi fényezésről akár hogy is megvan a színkód, másik dolog a gittelsét, csiszolást sem eleht helyileg csinálni, mert nem lessz tükörsima hanem. Otthon is meg lehet, de ha nincs gyakorlat akkor jó eredményre ne számíts,meg ha nem vagy hozzászokva az első réteg gitt után megunod, garantálom.

Jobb ha fényezőhöz viszed.

2010. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, a mi kocsinknál is van karc és attól még megy.

Ha el akarod adni akkor csináltasd meg addig sztem felesleges.

2010. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem én kocsim,páromé,és kiváncsi voltam más mit mond arra hogy karcot eltüntetni...

(tudom,ő pénze,ő dolga,de sztem ablakon kibodott százezer...)

2010. jún. 21. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem százezrekbe kerül!Egy elem festése 15-20 ezer ft körül van.Persze maszek fényezőnél,aki profin dolgozik.Nekem is egy faág esett rá menet közben az autómra,és a sárvédőm behorpadt.A szervízben valóban százezreket mondtak nekem is.De ahol megcsináltattam 20 ezer ft-ból,ugyanolyan szép lett mint a szervízben lett volna.
2010. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

maszek fogja 70ért csinálni,motorháztető meg hátul a rendszámnál vmi fog ennyibe kerülni,vmi gyöngyházfényes szinű,ezért ennyi...

eszméletlen...

2010. júl. 1. 07:48
 6/6 anonim válasza:
a teleshopba szokták nyomni azt az ecset izét. azt kipróbálhatnád.
2010. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!