Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sávtartás, par napja kezdtem...

Sávtartás, par napja kezdtem el a vezetest es egyszeruen nem erzem az autot, ez valtozni fog?

Figyelt kérdés
haoi, tehat amikor forgalomba megyek ket savos uton ugy erzem hogy a fel kocsi atlog a masik savba pedig nem, amikor meg velem azembe jonnek meg kb olyan mint ha belemennek,nem ferek el szindroma, belenezek a tukorbe es latom hogy kb 5-10cm van a sav es a kerekem kozott de az ulesbol ugy erzem kint ha atlognek es neha be parazok, ez normalis? mennyi ido alatt szoktatok meg? na meg a savvaltas nem tudom mennyit kell tekerni a kormanyon vagy tulhuzom vagy nagyon lassan tekerem...
2018. aug. 17. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltak ilyen problémáim, valószínűleg idővel javul majd a helyzet.

Ajánlom a kérdést azok figyelmébe, akik szerint szinte azonnal ki kell menni forgalomba. Horror!

2018. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia. Nekem a féktáv felméréssel voltak problémáim (Nem kicsik) kb a teljes időtatam felénél kezdtem ráérezni, hogy mennyi is az annyi (Sok mindentől függ persze hogy mikor érzel rá, a kocsit is meg kell szokni), de idővel jobb lesz csak figyelj oda minden vezetésen mit csinálsz hallgass az oktatóra és elemezd ki a vezetésed egyedül vagy kérd meg az oktatót, hogy elemezzétek ki a napodat mit kéne máshogy csinálni stb Én is ezt csináltam minden vezetés végén rászántunk 5-10 percet kielemeztük a napomat mit csináltam jól mit nem, nagyon sokat segített. Kitartás sok sikert és balasetmentes vezetést neked :)
2018. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most kb gyomorgorccsel megyek vezetni, at kene ezt beszeljem az oktatommal nem?
2018. aug. 17. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 De.
2018. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Természetesen kommunikálj az oktatóddal. Elvégre egy olyan dolgot fogsz tőle megtanulni amin ember életek múlhatnak.
2018. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes jelenség. Egy gépezet belsejében ülsz, amelynek a kiterjedése teljesen eltérő a tiedétől. sőt nem csak nagyobb, hanem – a kerékpártól, gördeszkától, korcsolyától stb. eltérően –, jó nagy darabokat el is takar előled, főleg jobb oldalon.

A bringán ülsz, látod magad alatt, előtt is az utat. Autóban a hozzád közelebb eső részt sem.

Kell egy kis idő, amíg „érzed” a kocsit.

Ez nem csak a kormányra, pedálokra vonatkozik, hanem a kiterjedésére is.

Most félelmetesen közel érezheted pl. a jobb oldalon lévő kocsit. Hopp, összeérünk. Aztán azt fogod látni, hogy egy nagy motoros kényelmesen elmegy köztetek. S más hasonlók.

Beszélj erről az oktatóval, mert fontos.

De időt is adj magadnak! Ne paráz, mert abból csak baj lehet.

2018. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom :) ma vlbeszelek vele
2018. aug. 17. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az elején, friss jogsival. Meg kell szoknod a kocsit.

Ha van rá lehetőséged, nézd meg kívülről forgalomban (vagy nézegess ugyanolyan kocsikat), és látni fogod, mekkora, mennyi hely van mindkét oldalt.


Pár óra vezetés, és megszokod a kocsi méretét, nem fog olyan óriásinak tűnni.

2018. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
voltam tegnap, egesz jol ment :)
2018. aug. 18. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!