Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ezt az autót...

Szerintetek ezt az autót megéri emgvenni? mit lehet a baj hogy ha 3-ba ropog? . A többit megcsináljuk. De jó a bioetanol? Jobban megy tőle az autó? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Www. Hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_1.4_gl-3893268
2010. jún. 20. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem..tuningolt 60 lovas autót? :S

[link] itt mindent megudsz az etanolról

2010. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a helyes link: [link]


első voltam

2010. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nehogy megvedd... a második képről kiderül, hogy tuti gányolt autó, mert a háttérben áll egy corsa rendszám nélkül + letakarva valami másik autó. lemerem fogadni, hogy a tulaj azzal foglalkozik, hogy vesz vagy 2 ugyanolyan típusú roncsot, a kevésbé szakadtba pedig belepakolja a másik jobb alkatrészeit. Ne feledd, magyarországon vagyunk és sokat elárul egy hirdetett kocsiról a háttér...
2010. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon nem ajánlom. Én 180-ért vettem vectrát, ugyanennyi idős volt és tízszer jobban nézett ki. Mégis törzsvendég voltam a szervizbe, minden hónapra jutott valami. Ezen az autón látszik, hogy szét van gányolva. Sokmindent nem, vagy csak nagyon nehezen tudsz házilag megcsinálni, pl szilentblokk (nekem az ment el először), váltó/motortartó bakok stb, aztán az Örs kellős közepén leszakadt a hátsó híd és önjáró targoncává vált az autó. A váltó ropogást nemtudom mi, de nem is akarnám tudni :)

Itt tanultam meg, hogy még első autónak sem(!) szabad nagyon öreg és gány autót venni. Inkább 4-500eft-be kerüljön, de minden egybe legyen. Lehet, hogy most nincs annyi, de inkább egy jobb autót fizetek részletbe a banknak, minthogy egy nagyon szart foltozzak havonta ugyanannyiért a szervizbe.

2010. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!