Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e34 - Miért nem hűt a klímám?

Bmw e34 - Miért nem hűt a klímám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gáz van a rendszerbe, a klíma kompresszor forog és a hűtő ventilátor is működik. Ha bekapcsolom beterheli a motort is. Mitől van hogy mégsem jön hideg levegő?


(Ez egy régi autó, még az r12 es gáz kell bele amit már nem lehet kapni)



2018. aug. 2. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ilyenem van,amikor megvettem a kocsit ugyanez volt a gondom,a gondot egy 1500ft-os szíj jelentette,amit klímaszíjnak neveznek,kicserélése nem tudom mekkora macera,mert haverom cserélte,minden esetre kiváncsi leszek,hogy ez lett-e a baj...
2018. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szíj forgatja a kompresszort, szóval kétlem hogy az lenne a baj. :/
2018. aug. 2. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok a vezérlő egység hibája is lehet,de szerintem kevés a gáz,amúgy biztos,hogy lehet gázt venni bele nekem is ereszt és után szoktam töltetni amikor érzem,hogy már nem hideg...
2018. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen valóban lehet hogy a vezérlővel van gond. Pedig nem nagyon szoktak azok tönkre menni. Viszont ez a gáz sajnos be lett tiltva és pár éve már teljesen elfogytak a készletek.
2018. aug. 2. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A kontroll panelt nem te teszed tönkre,a potméterek elfáradnak benne,ami ilyen koros kocsiknál nem is csoda,amúgy utána érdeklődtem a gáznak,amit valóban betiltottak,de pult alatt adnak akinek van protekciója (pl:nekem is ezek szerint haverom intézi)egyébként átlag embereknek azért nem adnak,hogy tetessenek modernebb klímát a kocsijukba,vagy vegyenek új kocsit,ez szerintem szemétség a kis pénzű emberekkel szemben,de sajnos ez van...
2018. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez egyébként nem automata klímás ezért most így belegondolva nem értem hogyha bekapcsol a klíma kompresszor akkor onnantól a vezérlő egységnek mi köze van ahhoz hogy hideg levegő jön vagy meleg. A potméter meg elvileg bovdenes.

De most nem vagyok benne biztos hogy azonos dologra gondolunk e. :D


Hát igen nekem sajnos nincs ilyesmi protekcióm.

2018. aug. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!