Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 2003 as yamaha bws...

Vettem egy 2003 as yamaha bws 50 2t motort. Raktam az olajtartájba szintetikus olajat, ám a pumpa pillanatok alatt beletolt 1 decit. Vagy lehet hogy valahol elfolyik. Kérdésem a következő?

Figyelt kérdés

ha ugy döntök ,hogy magam keverem az olajat, akkor egy bejáratos felújított motornál, milyen keverési arányt kellene használnom? illetve nem baj e az , hogy a külön olajzás is tolja bele az olajat amig abbol ki nem ürül.

köszönöm a válaszokat



2018. júl. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívd le az olajat, ès keverd magad. Bejáratós hengernek a mai szintetikus olajokkal a 33-as elegendő. Mellesleg èn biztosan megnèznèm, hogy mi lehet az olajpumpával.
2018. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. megnézem, persze, de addig nem merek vele járni, hátha legyilkolom a mocit. attol félek mellémegy valahova az olaj, mert elég sok csöpög ki.
2018. júl. 21. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

"Vagy lehet hogy valahol elfolyik"

"mert elég sok csöpög ki"

Hogy van akkor?

2018. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nikkel.

Hát igen, kérdezni tud nikkel.

2018. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na a problem megoldótott, köszönöm a válaszokat. Írni nem igazán tudok helyesen, bocsi :D és ez nem vicces.. De elő jött egy másik, 5 liter es benzin fogyasztás... ez normális bejáratos motornál? henger, görgők kuplung voltak cserélve
2018. júl. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!